۱۱۱۱۱۴۰۱

تهیه‌کننده «من مادر هستم» و «بغض» یک فیلم کاملا تجربی تولید می‌کند

سینماروزان: غلامرضا موسوی تهیه کننده باسابقه سینمای ایران که در سالهای اخیر آثاری همچون «بغض»، «من مادر هستم» و «چهارشنبه خون به پا میشود» را تولید کرده، امسال درام اقتباسی «خشکسالی و دروغ» را روی پرده داشت.

به گزارش سینماروزان غلامرضا موسوی به تازگی پروانه ساخت فیلمنامه ای با نام «موریانه» را گرفته که گویا یک فیلم کاملا تجربی است.

«موریانه» را یک جوان فیلم اولی به نام مسعود حاتمی می‌سازد و موسوی درباره آن به «مهر» گفت: «موریانه» اولین اثر سینمایی این کارگردان به شمار می رود که به تازگی پروانه ساخت دریافت کرده است. این پروژه هرچند یک اثر سینمایی است اما جزو آثار تجربی نیز به شمار می رود و شکل اجرای آن کاملا تجربی است.

این تهیه کننده سینما بیان کرد: بیش از یک ماه پیش، پیش تولید این پروژه سینمایی آغاز شده است و به بلافاصله بعد از پایان این مرحله، فیلم جلوی دوربین می رود. البته امیدوارم قبل از آغاز سال جدید این پروژه سینما کلید بخورد.

موسوی در پایان با اشاره به اینکه بازیگران این پروژه به زودی اعلام می شود، گفت: «موریانه» مسایل اجتماعی روز را مورد توجه قرار داده است که در کنار آن زندگی یک زوج را روایت می کند.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۴:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36057

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code