۲۰۱۱۱۴۰۱

آیا در نماهای داخلی سریال «۸۷متر»عیاری هم مانند «کاناپه» بانوان با پوستیژ ظاهر خواهند شد؟⇐مدیر تولید پاسخ داد+تیم احتمالی بازیگران سریال

سینماروزان: کیانوش عیاری کارگردان پیشکسوت سینمای ایران سال قبل فیلمی به نام «کاناپه» را ساخت که در آن بانوان بازیگر در نماهای داخلی با پوستیژ ظاهر شده بودند؛ این امر موجب توقیف فیلم و بلاتکلیفی آن شد.

به گزارش سینماروزان عیاری اخیرا تصمیم گرفته سریالی با نام «۸۷متر» را بسازد؛ سریالی که داستان آن درباره فروش یک آپارتمان به چند فرد مختلف و یادآور کمدی «زرد قناری»رخشان بنی اعتماد است. برای بسیاری این پرسش پیش آمده که بعد از آن که عیاری گفته بود دیگر نمیشود بانوان را در نماهای داخلی هم با حجاب نشان داد آیا او در سریال «۸۷ متر» هم قصد دارد بازیگران زن را بدون حجاب و با پوستیژ تصویر کند.

حسن آقاکریمی از رفقای سالیان عیاری که مدیریت تولید «۸۷ متر» را برعهده گرفته است در این باره به «مهر» گفت: عیاری در ارتباط با فیلم های سینمایی خود مساله ای را بیان کرده بود که به فیلم هایی با مالکیت خود وی تعلق دارد اما این سریال متعلق به تلویزیون است و مالک آن شبکه های تلویزیونی و دولتی هستند.

این مدیر تولید درباره مراحل فعلی تولید این مجموعه عنوان کرد: در حال حاضر در مرحله انتخاب بازیگر هستیم و با بازیگران مذاکره می‌کنیم که از جمله آنها می توان به ابوالفضل پورعرب، امیر جعفری، ناصر هاشمی، مهران رجبی، نازنین فراهانی و فریبا کامران اشاره کرد.

وی با اشاره به اینکه تصویربرداری سریال یک سال طول می کشد، اظهار کرد: بیشترین مشکل ما در مذاکره ها بر سر طول مدت فیلمبرداری کار است که بازیگران باید یک سال با ما همکاری داشته باشند.

وی درباره جذابیت ها و ویژگی های این مجموعه که ۱۰ سال پس از «روزگار قریب» دیگر سریال عیاری ساخته می شود، تصریح کرد: «۸۷ متر» هم یک درام اجتماعی است و داستان آن از کشش فوق العاده ای برخوردار است.

آقاکریمی در پایان درباره اینکه قرار بود سریال را پایان اردیبهشت ماه کلید بزنند، گفت: ما لوکیشنی را باید یک سال در اختیار داشته باشیم و یافتن چنین مکانی کمی کار را سخت کرد که در چند روز آینده این لوکیشن قطعی می شود و احتمالا نیمه اول خرداد کار کلید می خورد.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۶:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37841

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code