۰۳۰۱۱۴۰۲

تعطیلی کمدی تازه بهاره رهنما به‌خاطر کرونا!؟

باباسبیلو

سینماروزان: کرونا، تولید فیلم کمدی “باباسیبیلو” با بازی بهاره رهنما را تعطیل کرد.

به گزارش سینماروزان احمد احمدی تهیه کننده فیلم سینمایی “باباسیبیلو” که به کارگردانی ادوین خاچیکیان تولید می شود، ضمن اعلام این خبر گفت: « متاسفانه به دلیل شرایط پیچیده کرونا ناگزیر به تعطیلی پروژه شدیم. ما تمام پروتكل های بهداشتی را رعایت کردیم. هر چند هر روز پزشک و کادر درمانی از گروه تست می گرفت اما با ابتلای ناگهانی يكي از بازيگران اصلي به کرونا برای حفظ سلامتی بقیه اعضای تیم ناگزیر به تعطیلی شدیم.»

‎احمدی در ادامه درخصوص روند پروژه گفت: «مهم ترین دغدعه ما در حال حاضر سلامت افراد گروه است. تمام تلاش خود و گروهم را برای درمان و مراقب بیماران به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم در اولین فرصت فيلمبرداري را به پایان رسانده و فیلم را آماده نمایش کنیم.»

‎احمدی در پایان گفت: « بابا سیبیلو یک فیلم مستقل است و ما هیچ حمایتی نداشته ایم. امیدوارم بتوانیم از پس این خسارت ها بربیاییم» ‎

‎رضا شفيعي جم،بهاره رهنما،امير حسين صديق،رز رضوی ،پارسیا شکوری،محمد طاها بهروز پور، یوسف صيادي،علي كاظمي،عباس محبوب،اردشير كاظمي ،هانيه غلامي ،مهرگان علوي،محمد رضا احمدي،فرهاد ريش سفيدي،آوا دهقاني،محمد پناهي،زهرا گلدوست،شهلا سرشار،احمد ياوري شاد،احسان پرفكت،مرتضي دلداده،حسينعلي قورچي،حسين روزبه،مهدي هاشم پور،يگانه ظرافتي،ابوالفضل قهرماني، بازیگران فیلم سینمایی باباسیبیلو هستند.

‎باباسیبیلو یک فیلم کمدی خانوادگی است که پیش بینی می شود در نمایش با استقبال همراه باشد.

‎احمد احمدي در کارنامه خود فیلم هایی همچون «ردکارپت» و «لازانیا» و «پیشی میشی» را تهيه كرده است.

 

باباسبیلو

باباسبیلو

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۶:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=61242

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code