۰۹۰۷۱۴۰۱

همراهی ترانه و فرهاد در کن؟

فرهاد اصلانی+ترانه علیدوستی

سینماروزان/کیوان بهارلویی: ورود #فیلم_برادران_لیلا به بخش مسابقه جشنواره کن هم شادمانی برخی اهالی سینمای ایران و هم شادمانی عوامل فیلم را به دنبال داشته ولی یک پرسش جدی هم در این خلال مطرح شده.

ترانه علیدوستی، سعید روستایی و عوامل «برادران لیلا» در حال جشن و شادمانی برای حضور فیلمشان در جشنواره کن هستند ولی پرسش اینجاست که ترانه به عنوان محبوب‌ترین عضو کمیته رسیدگی به آزار زنان در سینما، تریبون جشنواره کن را هم مجالی خواهد کرد برای بیان آرای این کمیته؟؟

اگر مروری بر وقایع موسوم به #می_توی_وطنی داشته باشیم جرقه‌ این بیانیه با انتشار ادعاهایی اثبات نشده علیه فرهاد اصلانی زده شد و اصلانی یکی از بازیگران اصلی #برادران_لیلاست و همبازی ترانه علیدوستی در این فیلم.
اتفاقا بازی اصلانی در این فیلم خیلی هم توجه برانگیز است و هیچ بعید نیست که توجهات در کن را هم به سمت خود بیاورد.

با این حال با وجود تکذیب ادعاها علیه اصلانی توسط تهیه‌کنندگانی باسابقه همچون حسین فرحبخش، ترانه علیدوستی هنوز هیچ موضعی درباره آن ادعاها نگرفته. این عدم موضع گیری- به خصوص با حضور وی در کمیته رسیدگی به آزار-چه معنایی دارد؟

آیا همانطور که #حسین_فرح_بخش روی آنتن زنده رادیوگفتگو بیان داشته تمام این جریانات #می‌_تو_وطنی فقط برای جلب توجه و احیانا ورود به کن بود ؟ یا آن که تریبون کن مجالی می‌شود برای ادامه می‌توی‌وطنی؟؟ آیا ترانه در کنفرانس مطبوعاتی #برادران_لیلا در کن درباره ادعاهای کذب علیه همبازیش در این فیلم، سخن خواهد گفت و به مانند حسین فرحبخش به حمایت از فرهاد اصلانی خواهد پرداخت؟

همراهی ترانه علیدوستی و فرهاد اصلانی با فیلم برادران لیلا در جشنواره کن؟

همراهی ترانه علیدوستی و فرهاد اصلانی با فیلم برادران لیلا در جشنواره کن؟

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۹:۵۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=68642

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code