۲۹۱۲۱۴۰۱

تخفیف ۵۰درصدی بلیت سینماها در سه روز ابتدایی بازگشایی+روی پرده رفتن “شنای پروانه”، “لاله”، “زنها فرشته‌اند۲” همراه با “خوب بد جلف۲” و “جهان برقص” در دوره جدید اکران

خوب بد جلف۲+جهان برقص+لاله+شنای پروانه+زنها فرشته‌اند۲

سینماروزان: با تعامل شکل‌گرفته میان انجمن پخش‌کنندگان و انجمن سینماداران، به منظور ترغیب بیشتر مخاطبان به تماشای مجدد فیلم‌ها در سینما، بلیت سینماها در سه روز ابتدایی بازگشایی با ۵۰درصد تخفیف ارائه خواهد شد.

به گزارش سینماروزان بلیت‌ سینماها در روزهای یکم، دوم و سوم تیر ماه به صورت نیم‌بها به فروش خواهد رسید و سه فیلم تازه “شنای پروانه”، “لاله” و “زنها فرشته‌اند۲” درکنار “خوب بد جلف۲” و “جهان با من برقص” که اکران اسفندشان نیمه‌تمام مانده بود روی پرده خواهند رفت.

نمایش فیلم‌ها در سینماهای سراسر کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از روز یکشنبه اول تیرماه با نمایش ۷ فیلم آغاز می‌شود. سینماها با ۵۰ درصد ظرفیت بازگشایی خواهند شد و تنها افرادی که از اعضای یک خانواده هستند می‌توانند در کنار هم بنشینند و سایر افراد با حفظ فاصله‌ی دو صندلی درمیان در کنار هم قرار خواهند گرفت. همچنین به علت دقت و توجه بیشتر در ضدعفونی سالن‌ها، فاصله بین سانس‌ها بیشتر شده است.

درمیان فیلمهایی که از هفته آینده روی پرده خواهند رفت “خوب بد جلف۲” و “جهان برقص” که در همان اکران نیمه‌تمام خود هم پرفروش ظاهر شده بودند ازجمله گزینه‌های اقبال مخاطبان هستند ضمن اینکه “شنای پروانه” که از آثار پرمخاطب جشنواره سی و هشتم فجر بود و همچنین کمدی-فانتزی “زنها فرشته‌اند۲” از دیگر آثاری هستند که می‌توانند توجه مخاطبان را شامل شوند.

خوب بد جلف۲+جهان برقص+لاله+شنای پروانه+زنها فرشته‌اند۲

خوب بد جلف۲+جهان برقص+لاله+شنای پروانه+زنها فرشته‌اند۲

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60708

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code