۰۷۱۱۱۴۰۱

تحقق پیش‌بینی سینماروزان⇐اکران نوروزی در خدمت فیلم رییس شورای صنفی نمایش، فیلم «۳ارگانی» قتل موسی خیابانی و کمدی دیده نشده «سه بیگانه»+بازپس گیری سالن دوم سینما فرهنگ از گروه کم‌مخاطب هنروتجربه/حذف سینما آفریقا از سرگروهی و جایگزینی سینما قدس/اکران «هلن» از همین هفته/واگذاری سرگروه به «ماحی» و «افسونگر»

سینماروزان: همان طور که یک هفته قبل پیش بینی کردیم(اینجا را بخوانید) همایون اسعدیان رییس شورای صنفی نمایش تازه ترین فیلمش “یک روز بخصوص” را در نوروز روی پرده خواهد فرستاد ضمن اینکه فیلم “۳ارگانی” قتل موسی خیابانی با عنوان “ماجرای نیمروز” و کمدی دیده نشده “سه بیگانه” هم قراردادهای اکران نوروزی شان فیکس شد.

به گزارش سینماروزان در جلسه امروز شورای صنفی نمایش قرارداد فیلم «سه بیگانه» در سرگروه سینما ماندانا، قرارداد فیلم «ماجرای نیمروز» در سرگروه پردیس کورش و قرارداد فیلم «یک روز بخصوص» در سرگروه سینما آزادی با کف فروش ۴ هفته ای برای اکران نوروزی ثبت شد.

فیلم «هلن» نیز از تاریخ ۴ اسفند در سرگروه کورش اکران می شود.

همچنین فیلمهای «شاباش» در گروه سینمایی آفریقا و«چهار اصفهانی در بغداد» در گروه سینمایی ماندانا به خاطر کف فروش پایین از این هفته به ترتیب با فیلمهای «ماحی» و «افسونگر» تعویض خواهند شد.

ضمن اینکه قرارداد فیلم «نقطه کور» هم با کف فروش ۴ هفته بعد از فیلم «خوب، بد، جلف» در سرگروه زندگی این هفتته در شورا ثبت شد.

در این جلسه درباره آیین نامه اکران سال ۹۶ هم بحثهایی صورت گرفت وبا توجه به اعتراض شورای عالی تهیه کنندگان سینما آفریقا که به عنوان سینمای سرگروه فعالیت می کرد جای خود را به سینما قدس برای سرگروهی بعد از برنامه اکران نوروز ۹۶ داده است و سینما آفریقا فقط تا پایان برنامه اکران نوروزی سرگروه خواهد بود.

ضمن اینکه با توجه کمبود قابل توجه سالن‌های نمایش فیلم هر دو سالن سینما فرهنگ به چرخۀ اکران فیلم‌های عام افزوده شد و به این ترتیب اکران  فیلمهای”هنروتجربه” در این سینما هم پایان یافت.

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35039

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code