۲۸۰۵۱۴۰۱

تتلو و بازي در نمايشي به نام “مصاحبه”؟!+عکس و فیلم

سینماژورنال: بعد از سرمایه گذاری شاخه موسیقی سازمان هنری-رسانه ای اوج بر تولید قطعاتی ارزشی با صدای امیر تتلو خواننده رپ زیرزمینی، جمعه ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۴ و در فاصله دو روز مانده به سال جدید، امیر تتلو روی آنتن شبکه دو رفت!

به گزارش سینماژورنال حضور تتلو روی آنتن “۲۰٫۳۰” هرچند به بهانه ساخت همان قطعات ارزشی و از جمله قطعه ای درباره “انرژی هسته ای” و بازخوردهای مثبت و منفی نسبت به آن بود اما به هر حال بدعتی در رسانه ملی بود که یک رپر زیرزمینی را روی آنتن فرستاد.

تتلو چه گفت؟

به گزارش سینماژورنال در “۲۰٫۳۰” فقط سخنانی کوتاه از تتلو پخش شد که در آن از حمایت میثم محمدحسنی مدیر نصرتی.وی یا همان شاخه موسیقی اوج برای ساخت کلیپهای ارزشی اش سخن گفت و بیان داشت: آن قطعه را روی ناو دماوند ضبط کردیم…

تتلو ادامه داد: سعی کردم همیشه همانی که هستم باشم  و با یاری خدا؛ همین!

توجیه مستعمل شخصی که خبرنگار معرفی شده بود

از آن طرف در این بخش خبری فردی که خبرنگار موسیقی معرفی شده بود در توجیهی پرسش برانگیز از این گفت که ساخت چنین قطعات ارزشی باید توسط چهره هایی صاحب‌نام‌تر انجام شود.

به گزارش سینماژورنال سوال اینجاست که چند خواننده صاحب نام روی زمینی(!) داریم که بتواند با ارائه یک کلیپ ارزشی هم خود، هم کلیپ و هم ارگان سفارش دهنده کلیپ را در کانون توجه قرار دهد؟

این توجیه البته بدون درنظر گرفتن بازخوردی انجام شد که به واسطه کلیپ تولیدشده توسط تتلو شکل گرفت و حتی شرایطی را فراهم کرد که رسانه ملی هم به این واسطه، رپری زیرزمینی را به رسمیت بشناسد!

برای دیدن فیلم صحبتهای تتلو در “۲۰٫۳۰” اینجا را کلیک کنید.

تتلو در شبکه دوم
تتلو در شبکه دوم
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=19712

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code