۰۸۱۱۱۴۰۱

تبلیغ رییس اسبق صداوسیما برای فیلم اخوی مجیدی+عکس

سینماروزان: “لاک قرمز” از جمله فیلمهای روی پرده است که تهیه کنندگی آن را کامران مجیدی برادر کوچکتر مجید مجیدی انجام داده است؛ فیلمی که سرتاسر آن فلاکت و بدبختی را می بینیم که بر سر خانواده ای بی‌پدر  و دختری آوار می‌شود که می‌خواهد با دستفروشی روزگار بگذراند.

به گزارش سینماروزان عزت ا.. ضرغامی رییس اسبق صداوسیما در یکی از مطالب اجتماعی اخیرش با انتشار تصویری از یک دختر دستفروش به تمجید از”لاک قرمز” پرداخته است.

متن یادداشت ضرغامی را بخوانید:

از دست فروش‌ها خرید کنید. خصوصاً در هوای سرد از زنان و دختربچه‌ها! این عکس را امروز ۲۵آذر گرفتم. هوا خیلی سرد بود. دخترک کلاس پنجم بود و مشق‌هایش را با خط خوش می‌نوشت. چند قلم از بساطش خرید کردم. خواستم بیشتر پول بدهم، ولی آنقدر باکلاس برخورد کرد خجالت کشیدم. امام می‌فرمود که موی اینها را به کاخ نشینان نمی‌دهد. خدایش رحمت کند.

فیلم سینمایی “لاک قرمز” در حال اکران است. به اعتقاد من فیلم خوبی است. کارشناسانی که در لابلای بولتن‌ها و گزارش‌های پژوهشی به دنبال بررسی آسیب‌های اجتماعی هستند، با دیدن این فیلم باورپذیر، خیلی چیزها دست‌شان

عکسی که ضرغامی در صفحه اش قرار داده

عکسی که ضرغامی در صفحه اش قرار داده

می‌آید. خانواده‌های فقیری که نان آور خود را از دست می‌دهند خیلی بی پناهند. چند روز قبل یکی از مسئولان رده‌ی بالا می‌گفت که در بازدیدش از روستاها و مناطق محروم، با مردمی مواجه بود که تنها دارایی آنها برای قوت روزانه‌شان همان یارانه‌های ۴۵هزار تومانی است.

در فیلم “لاک قرمز” سخن از شرافت و عفت دخترکی است که سختی‌های عالم بر سرش آوار شده ولی با شور و انگیزه خاص نوجوانی با عروسک فروشی می‌خواهد روی پایش بایستد و خانواده‌اش را هم اداره کند. از دست فروش‌ها خرید کند.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۸:۱۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=32313

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code