۰۵۰۹۱۴۰۱

تبليغ پیج برنامه “هفت” تنها براي يك فيلم در حال اكران+عکس/ علت اين نگاه ويژه چيست؟/ آيا تلويزيون در اين فيلم شريك است؟!

سینماژورنال: برنامه سینمایی “هفت” در دوره جدیدش با حضور بهروز افخمی بعنوان سردبیر حداقل بلحاظ اجرا هم که شده از برنامه گبرلو بهتر است.

به گزارش سینماژورنال با این حال اظهارنظرات خاص افخمی و البته علاقه اش برای طرح برخی مضامین  باعث شده حجم حواشی پیرامون برنامه به مراتب بیشتر از زمان گبرلو باشد که این  نیز می تواند به اندازه ایراد، حسن هم محسوب شود.

“هفت” افخمی که تهیه کنندگی آن را محمدحسین رضوی برادر ۲۵ ساله محمود رضوی تهیه کننده “معراجیها” برعهده دارد تقریبا از همان روزهای ابتدایی دارای پیج یا صفحه ای مستقل در شبکه اجتماعی اینستاگرام شد.

در این صفحه روال بر این بود که اخبار و اطلاعات کلیدی مربوط به “هفت” منتشر شود اما ظرف چند روز گذشته اتفاق تازه ای در این صفحه رخ داده است.

قرار دادن سه پست برای یک فیلم چه معنایی دارد؟

این اتفاق قرار دادن تیزر و مطالب مختلف مربوط به  یکی از فیلمهای روی پرده در این صفحه اجتماعی است.

شاید اگر این اتفاق برای تمامی فیلمهای روی پرده رخ می داد ایرادی نداشت اما در شرایطی که در صفحه اجتماعی “هفت” هیچ فیلم دیگری به این صورت معرفی نشده قرار دادن مکرر تیزرهای مربوط به یک فیلم خاص کمی شبهه برانگیز است.

تهیه کننده فیلم سابقه همکاری با تلویزیون را دارد

بخصوص که اگر بدانیم نام آن فیلم “در مدت معلوم” است که یکی  از دو تهیه کننده آن محسن جاهد  است که سابقه سالها فعالیت در رسانه ملی را دارد و طی سالهای گذشته نیز دو فیلم “ناسپاس” و “شکار روباه” را با همکاری تلویزیون تولید کرده است.

حال سوال اینجاست که آیا تبلیغ غیررسمی صفحه “هفت” برای “در مدت معلوم” به دلیل سابقه فعالیتهای تلویزیونی تهیه کننده اش است یا اینکه تلویزیون شریک تولید فیلم بوده است؟

این پرسشی است که هم دست اندرکاران “هفت” باید به آن پاسخ دهند و هم مدیران رسانه ملی.

در مدت معلوم

Screenshot_2015-12-19-01-50-18

در مدت معلوم

سه مطلب مختلف درباره یک فیلم خاص در صفحه اجتماعی “هفت”

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=15162

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "تبليغ پیج برنامه “هفت” تنها براي يك فيلم در حال اكران+عکس/ علت اين نگاه ويژه چيست؟/ آيا تلويزيون در اين فيلم شريك است؟!"

 1. حمید وفایی گفت:

  برادر جان هی … خوارندن موی سر و این شونه و اون شونه و هی خنده های مصنوعی تمسخر آمیز کردن و یک حرف را هر هفته تکرار کردن و … معمولی با میهمانان که انگار خانه خاله است میشه صفات خوب افخمی !!۱
  مشگل خبرنگارا اینه که مرغ همسایه براشون غازه …. گبرلو هیچی که نبود حداقل یه همکار مطبوعاتی و منتقد بود از لحاظ حرفه ای شما باید پشت اش بایستید ولی چون افخمی از جنس خودتان نیست عزیزه … شما که این همه مدافع فساد و دزدی و رانت هستید میدانتید بودجه یکسال رادیو نمایش برابر با یک ماه حقوق آقای افخمی تو هفت هست . ببینید برنامه ازان چه حرفهایی میزنند و چه گلایه هایی دارند میدانستید…

  • حسنک وزیر گفت:

   دوست عزیز از جنس خودتان یعنی چه؟ مگر همون اقای گبرلو با حمایت رسانه های تندرو و انتقادات بی اساس از جیرانی برنامه هفت رو به دست نیارود؟
   اگر براساس حق حرف بزنیم باید بگیم برنامه هفت باید الان دست جیرانی می بود که خودش مبدعش بود
   بعدشم اینکه گبرلو مجری خوبی نبود و نیست و نخواهد بود و افخمی خیلی خوب برنامه اجرا میکنه…
   کسانی باید پشت گبرلو بایستند که به واسطه ایشان از کنج خونه تا استودیوی هفت پیش رفتند و گویا شما جزو همین دسته ای

 2. sadr گفت:

  سينماژورنال عزيز! البته اين اعتقاد شماست كه اجراي افخمي بهتره. اگر گبرلو مجري نبود، قطعا افخمي نيز مجري نيست و نخواهد بود و لااقل حسن گبرلو اين بود كه مودب و مبادي آداب بود ولي افخمي يه لمپن ليچارگو هست كه اگه ولش كني، روي آنتن تلويزيون فحش…. هم به منتقداش مي‌ده. البته من هم معتقدم كه اين برنامه متعلق به جيراني هست و هيچ كس مانند او به اين برنامه تسلط نداشت ولي نه گبرلو و نه افخمي، هيچ كدام به درد اين برنامه نمي‌خورند و افخمي هم چند صباحي بار خودش رو مي‌بنده و مي‌ره و به ريش من و شما كه منتظر بوديم ايشون با برنامه‌اش سينماي ايران رو نجات بده، مي‌خنده…. يا علي

 3. نسترن حکیم گفت:

  اقای صدر
  افخمی یه مزیت داره و اونم اینکه از دوربین نمی ترسه اما گبرلو به شدت از دوربین می ترسید و بعد از دو سال هنوز هم اعتماد به نفس اجرا پیدا نکرده بود

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code