۱۸۰۵۱۴۰۱

تازه ترین خروجی شورای صنفی نمایش⇐حذف دقیقه نودی “زهرمار” از اکران عیدفطر بخاطر ادامه اکران فیلم کم فروش “نبات”شهاب حسینی یا بخاطر حفظ حرمت مداحان؟؟!!+ثبت قرارداد اکران “کار کثیف” و دو فیلم دیگر+پایان نمایش تمامی فیلمهای اکران نوروز منهای “پیشونی۳” که پخش کننده اش در شورای صنفی نمایش حضور دارد!!

پردیس+زندگی

سینماروزان: در تازه ترین جلسه شورای صنفی نمایش پایان نمایش فیلم‌های نوروز بجز فیلم «پیشونی سفید ۳»(!؟) اعلام شد! پخش کننده این فیلم نورتابان منسوب به بنیاد مستضعفان است که مدیرعاملش محمدرضا صابری در شورای صنفی نمایش هم حضور دارد!!!

به گزارش سینماروزان شورای صنفی نمایش همچنین مقرر کرد فیلم «کار کثیف»خسرو معصومی بعد از فیلم «دختر شیطان» در گروه سینمایی فرهنگ نمایش داده شود و «ایده اصلی»آزیتا موگویی نیز بعد از فیلم «شبی که ماه کامل شد» در گروه استقلال اکران شود. شورا قرارداد اکران «قصر شیرین»رضا میرکریمی در گروه سینمایی آزادی، بعد از فیلم «ما همه با هم هستیم» را ثبت کرد.

«ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی، «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار، «دختر شیطان» به کارگردانی قربان محمدپور و «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی به ترتیب در سر گروهای آزادی، استقلال، فرهنگ و آستارا از چهارشنبه ۱۵ خردادماه اکران می‌شوند و نمایش فیلم‌های «نبات» و «تگزاس» و «سامورایی در برلین» در سینماها ادامه دارد.

امتداد اکران فیلم کم فروش “نبات” شهاب حسینی موجب حذف کمدی “زهرمار” از اکران عیدفطر شد! حذفی که معلوم نیست بخاطر شهاب بازیگر پروژه مشکوک المنابع “شهرزاد” است یا بخاطر “زهرمار” که مضمونی درباره زندگی یک مداح دارد؟؟!

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56175

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code