۱۴۰۴۱۴۰۱

تازه ترین خروجی شورای صنفی نمایش⇐امتداد حضور امیریوسفی و رضوی به عنوان رییس و نایب رییس شورا علیرغم مشخص نشدن سرنوشت درآمد میلیاردی پخش فوتبال در سینماها!!+دستور به اکران کمدیهای “سامورایی در برلین”، “وکیل مدافع” و چهار فیلم دیگر از همین هفته

سینماروزان: در تازه ترین جلسه شورای صنفی نمایش اعلام شد همچنان و علیرغم مشخص نشدن سرنوشت درآمد میلیاردی پخش فوتبال در سینماها همچنان محسن امیریوسفی به عنوان رئیس شورای صنفی نمایش و سیدمحمود رضوی نایب رئیس شورا حضور داشته باشند.

به گزارش سینماروزان در تازه ترین جلسه شورای صنفی نمایش همچنین مقرر شد در سرگروه آزادی بعد از فیلم «زندانی‌ها» فیلم «تولدت مبارک» به کارگردانی سمیه زارعی نژاد از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت اکران شود. همچنین  «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی نیز برای اکران عید فطر در همین گروه ثبت شد.

شورا همچنین مقرر کرد در سرگروه آستارا بعد از فیلم «متری شش و نیم» به کارگردانی سعید روستایی فیلم «خانه دیگری» به کارگردانی بهنوش صادقی از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸ اکران شود. همچنین قرارداد «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی بعد از «خانه دیگری» در این گروه سینمایی برای اکران عیدفطر بسته شد.

در سرگروه استقلال نیز بعد از فیلم «غلامرضا تختی» فیلم «وکیل مدافع» به کارگردانی سلما بابایی از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۸ اکران خواهد شد. بعد از آن نیز فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگرانی نرگس آبیار برای اکران عید فطر ثبت شد.

همچنین در سرگروه باغ کتاب قرارداد فیلم «سامورایی در برلین» به کارگردانی مهدی نادری بسته شد که از چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت اکران شود.

به جز اینها دو فیلم “نبات” و “به دنیا آمدن” هم از همین چهارشنبه در گروههای زندگی و فرهنگ اکران میشوند.

 

 

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=55848

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code