۱۶۰۴۱۴۰۱

تازه ترین حرفهای پژمان جمشیدی⇐ همکاری با سام کافیست!/دستمزدم در “…همه با هم هستیم” از همه کمتر بود!!/خیلی از افراد کوچه و خیابان میتوانند بازیگران درخشانی باشند!  

سینماروزان/مرسده مقیمی: پژمان جمشیدی بازیگر کمدیهای پرفروش این سالها در تازه ترین گفتگویش از اتمام همکاری با سام درخشانی گفت.

پژمان جمشیدی با تایید خوش شانس بودن در بازیگری به مجله همشهری جوان گفت: همین حالا شاید خیلیها که در همین کوچه و خیابان هر روز از کنارمان عبور میکنند اگر برایشان موقعیتی ایجاد شود بازیگران درخشانی باشند. حتی اگر هیچ دوره ای ندیده باشند هیچ درسی نخوانده باشند و اگر فرصت پیدا کنند از خیلیها بالاتر باشند ولی هیچ گاه این فرصت برایشان پیش نمیاید و خودشان هم فکر نمیکنند که دنبالش بروند. پس نمیتوان منکر شانس و اقبال شد.

پژمان با تایید پایان یافتن همکاری با سام درخشانی بیان داشت: در مورد “خوب بد جلف” باید حتما پیمان و مهراب بنویسند و وقتی دیگر نمیخواهند بنویسند پس کار تمام است!

پژمان ادامه داد: شرایط ساخت “تگزاس۳” هم وجود ندارد و در چشم اندازی که برای خودمان متصوریم فکر نمیکنم در سالهای آتی هیچ همکاری با سام داشته باشیم. خودمان فکر میکنیم فعلا همکاری ما کافیست مگر اینکه در آینده مجددا فیلمنامه خیلی خاصی نوشته شود که لذت ببریم.

پژمان جمشیدی درباره میزان دستمزدش مدعی شد: تاکنون اصلا رقم نجومی دریافت نکرده ام و با توجه به عرف و میزان نقشم دستمزد میگیرم. حتی در فیلم “…همه با هم هستیم” که بحثهایی درباره بودجه کلانش بود با اینکه نقشم از همه بیشتر بود به گمانم دستمزدم از همه کمتر بود؟!

جمشیدی افزود: ابدا ادعا ندارم پول کمی میگیرم و فقط مبلغی را که فکر میکنم حقم است پیشنهاد میدهم و تابحال نشده که صحبتم با تهیه کننده ای درباره مبلغ قرارداد بیش از ده دقیقه طول بکشد.

 

 

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۸:۳۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=63459

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "تازه ترین حرفهای پژمان جمشیدی⇐ همکاری با سام کافیست!/دستمزدم در “…همه با هم هستیم” از همه کمتر بود!!/خیلی از افراد کوچه و خیابان میتوانند بازیگران درخشانی باشند!  "

  1. رضا گفت:

    پژمان جمشیدی بازیگر با استعدادی است. اصولا یک نظر وجود دارد که دوربین بعضی از بازیگران را دوست دارد و این در مورد ایشان صادق است . بعلاوه او همیشه جلوی دوربین درخشان ظاهر می شود . معلوم است که برای نقشش زحمت می کشد . او در سینما و تلویزیون و شبکه خانگی برای خودش پشتوانه ای اندوخته است.همچنین در تئاتر هم فعالیت کرده است . واین نشان می دهد که او درست قدم برمی دارد. معلوم نیست چرا بعضی ها به او حسادت می کنند. ایشان جای کسی را تنگ نکرده است فقط ایشان باعث موفقیت بعضی فیلم ها و سریالها شده است واین ویژگی کمی نیست. آدم سالم باید از موفقیت دیگران خوشحال باشد .سینمای ایران باید به وجود چنین بازیگرانی افتخار کند. برای پژمان جمشیدی عزیز آرزوی موفقیت داریم.

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code