۲۸۰۵۱۴۰۱

تازه‌ترین خروجی شورای راهبردی اکران⇐دستور اکران #پسران_دریا و #سلفی_با_دموکراسی از سوم خرداد+تعطیلی آخرهفته سینماها

اکران سلفی با دموکراسی و پسران آفتاب

سینماروزان: تازه‌ترین جلسه شورای راهبردی اکران  با دستور اکران دو فیلم جدید برگزار شد.

طبق تصمیم شورای راهبردی اکران،  فیلم کودک «پسران دریا» ساخته افشین هاشمی و حسین قاسمی جامی و «سلفی با دموکراسی» ساخته علی عطشانی برای اکران از سوم خرداد معرفی شدند.

 

شورا همچنین دستور داد باتوجه به سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع)، کلیه سینماها از اذان مغرب روز پنج شنبه ۵ خرداد تا اذان مغرب جمعه ششم خرداد ماه تعطیل خواهند بود.

در این جلسه شورای راهبردی که محمد خزاعی رییس سینما نیز در آن حضور داشت، ضمن تاکید بر ضرورت افزایش و گسترش مخاطبین سینما بعنوان یک رویکرد مهم و با توجه به آمادگی نهادها و دوایر دولتی و غیردولتی برای گنجاندن سبد سینما در دایره امور رفاهی کارکنان و کمک و حمایت از فیلم‌های اکران و تقویت شمار جمعیت سرانه مخاطب و خانواده‌ها مقرر شد از سوی موسسه سینما شهر، ساز و کار چگونگی طراحی «کارت سینما» و فرآیندهای آن را با بهره گیری از فن‌آوری‌های جدید در جلسه آتی شورا ارایه دهد.

در این جلسه رئیس سازمان سینمایی در راستای حمایت از چرخه اکران فیلم‌ها از ارائه طرحی به این منظور و پیش بینی منابع قابل توجه به عنوان یکی از اولویت‌های موضوعی شورای عالی سینما خبر داد.

در این جلسه با توجه به طرح ارایه شده در خصوص نمایش آنلاین فیلم‌ها از سوی کارشناسان مقرر شد در جلسه آینده شورای راهبردی اکران توضیحات تکمیلی و بررسی‌های لازم در این زمینه صورت گیرد. ضمن اینکه در خصوص نمایش آنلاین مقرر شد با توجه به صراحت نظامنامه جدید مبنی بر فاصله ۴۵ روزه اتمام اکران در سرگروه تا آغاز اکران آنلاين، معاونت ارزشیابی و نظارت در این رابطه تذکرات مقتضی را به تهیه‌کنندگان متقاضی اکران آنلاين انجام دهند.

اکران سلفی با دموکراسی و پسران آفتاب

اکران سلفی با دموکراسی و پسران آفتاب

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=69398

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code