۰۸۰۳۱۴۰۱

تازه‌ترین حرف‌های سحر ذکریا بازیگر تلویزیون⇐مدیری میلیاردها تومان هم بدهد، دیگر با او کار نمی‌کنم!/مدیری زمانی معتقد بود فقط باید موتزارت و بتهوون گوش کرد ولی حالا خودش از کنسرت بهنام بانی سردرمی‌آورد!/هنوز دستمزد ۳-۴ماه “قهوه تلخ” را نگرفته‌ام!/ما به‌خاطر مدیری رفتیم سر “قهوه تلخ” و ایشان باید دستمزد ما را جور می‌کرد!!/ وقتی مدیری می‌گوید به آن گلفروش سر چهارراه فکر می‌کند من میپرسم پس چرا به تیمی که سالها با شما کار کرده، فکر نمیکنی؟؟/مدیری شعار می‌دهد که میخواهد صدای مردم باشد ولی صدای همکاران خودش هم نیست!/بابت حضور در “دورهمی” یک قران هم نگرفتم و فقط چند تا قابلمه و یک تبلت دادند!!!/چرا “دراکولا” با این همه آرایش و لباس و شیر و پلنگ و زرافه و هلی‌کوپتر و دستمزدهای آنچنانی جزو کم‌اقبال‌ترین سریالهای شبکه خانگی است؟؟

مهران+مدیری+سحر زکریا

سینماروزان/مرجان فاطمی: سحر ذکریا بازیگر برون‌گرایی که سابقه همکاری با برخی از سریالهای ماندگار مهران مدیری را در کارنامه دارد، بر تغییر مشی این کارگردان خرده گرفته است.

به گزارش سینماروزان سحر ذکریا با اشاره به تجربه حضور در “دورهمی” به روزنامه “هفت صبح” اظهار داشت: وقتی به “دورهمی” دعوت شدم حتی یک قران هم نگرفتم درحالیکه همکاران دیگر گرفتند. فقط به من چند تا قابلمه و یک تبلت دادند که آن را هر جا بردم گفتند اصلا این چه مارکی هست؟

ذکریا ادامه داد: مدیری تغییر کرده چون مشاورانش تغییر کردند. زمانی بود که از مدیری می‌ترسیدیم موسیقی پاپ گوش دهیم چون ممکن بود مسخره شویم چون معتقد بود فقط باید موتزارت و بتهوون گوش کرد ولی حالا خودش از کنسرت بهنام بانی سردرمی‌آورد!

ذکریا افزود: من همیشه خیلی محترمانه از مدیری گلایه کرده‌ام ولی ایشان روش دیگری دارند. مثلا قبل از تولید “دراکولا” خبری منتشر کردند که دیگر سراغ تیم قبلی شان نمیروند و دنبال یک تیم حرفه‌ای و درست هستند! یعنی ما حرفه‌ای و درست نیستیم؟؟ خب میخواهی کار بسازی چرا به همکاران سابق متلک می‌گویی؟ چرا “دراکولا” با این همه آرایش و لباس و شیر و پلنگ و زرافه و هلی‌کوپتر و دستمزدهای آنچنانی جزو کم‌اقبال‌ترین سریالهای شبکه خانگی است؟؟

به گزارش سینماروزان سحر ذکریا درباره احتمال همکاری مجدد با مدیری بیان داشت: مدیری اگر بیاید و برای کاری میلیاردها تومان هم بدهد دیگر با او کار نمی‌کنم. ایشان شعار میدهد که میخواهد صدای مردم باشد ولی صدای همکاران خودش هم نیست. مگر خودش در مصاحبه با رشیدپور نگفته که برای “دورهمی” ۷۰۰ میلیون گرفته پس چطور میتواند صدای مردم باشد؟ این همه پول بگیری بعد بیایی از مهمانت بپرسی چرا ازدواج نمیکنی و بعد به مردم متلک بگویی که یارو دلار را از نزدیک ندیده و حالا نگران بالا رفتن قیمت دلار است!!

این بازیگر با اشاره به طلبش از سریال “قهوه تلخ” گفت: “قهوه تلخ” سه سال طول کشید و کلی هم در شبکه خانگی فروخت ولی بخاطر مشکلات مالی نیمه کاره ماند. تا چند سال پیش اغلب همکاران از این سریال طلب داشتند و بیشتر آنها طلبشان وصول شد ولی من هنوز دستمزد ۳-۴ ماه کار را نگرفته‌ام!

ذکریا در ادامه بیان داشت: وقتی به مدیری گفتم پولم را نگرفته‌ام گفت ولش کن، اینها پول مرا هم نداده‌اند در صورتی که ما بخاطر مدیری رفتیم سر کار و ایشان باید دستمزد ما را پیگیری می‌کرد؛ برای همین وقتی مدیری میگوید به آن گلفروش سر چهارراه فکر می‌کند من میپرسم پس چرا به تیمی که سالها با شما کار کرده، فکر نمیکنی؟؟

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=64007

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code