۲۸۰۵۱۴۰۱

تازه‌ترین خروجی شورای صنفی نمایش⇐دستور اکران #تی‌تی، #پیتوک و بازیوو+تثبیت بلیت شناور با تعامل سینمادار-تهیه‌کننده

فیلم تی تی

سینماروزان: شورای صنفی نمایش دستور اکران سه فیلم را صادر کرد.

شورا مقرر کرد فیلم سینمایی «بازیووو» به کارگردانی امیرحسین قهرایی به سرگروهی پردیس کورش، «تی‌تی» ساخته آیدا پناهنده در پردیس ایران‌مال و «پیتوک» به کارگردانی مجید صالحی به سرگروهی مگامال از چهارشنبه پانزدهم تیرماه به نمایش درمی‌آید.

شورا همچنین مقرر کرد قیمت بلیت سینما تغییر نکند اما بر اساس یک توافق مشترک با تهیه‌کننده و سینماداران، در سانس‌های مختلف امکان ارایه بلیت شناور وجود داشته باشد.

فیلم «پیتوک» نخستین تجربه سینمایی مجید صالحی در جایگاه کارگردان است. این اثر در ابتدای مهرماه ۱۳۹۸ کلید خورد. مهتاب کرامتی، هادی حجازی‌فر و احسان بذلی بازیگران سه نقش اصلی فیلم هستند.

#بازیووو داستان ماپان مخترع بازی‌ها و خالق سرزمین بازیووو است که برای نجات سرزمینش از چنگال سیلوس به دنبال پیدا کردن قهرمانی از میان بچه‌هاست، اما ژوبین پسر بچه دست و پا چلفتی بدترین انتخاب ممکن برای این کار است.

پژمان بازغی، برزو ارجمند، محمد رضا هدایتی، لیندا کیانی، سحر ذکریا، مجید افشاری و رضا شفیعی جم با همراهی بازیگران کودک: ایلیا نصرالهی، هلیا صمدزاده، آرین دهقان نژاد، محمدهادی جعفری، حنانه آجرلو، فربد احمدی، ویهان معراجی در این فیلم نقش آفرینی کرده‌اند.

#تی‌تی درباره زنی معروف به «تی‌تی خُله» است که می‌خواهد بشریت را نجات دهد و آشنایی او با یک استاد فیزیک، ماجراهای تازه‌ای در زندگی‌اش به وجود می‌آورد. الناز شاکردوست، پارساپیروزفر و هوتن شکیبا بازیگران اصلی این فیلم سینمایی هستند.

دستور اکران تی تی، پیتوک و بازیوو

دستور اکران تی تی، پیتوک و بازیوو

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=70167

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code