۱۸۰۵۱۴۰۱

بیش از ۵۰۰سانس در اختیار فیلمی ۱۲+ که با حمایت میلیاردی فارابی تولید شده!!!/«سرخپوست» در مرز ۱۵میلیارد/«ایکس لارج» به سمت ۷میلیاردی شدن میرود/«کلوپ همسران» در مرز ۱٫۵میلیارد/«مردی بدون سایه» میلیاردی شد/«شاه کش» نیم میلیارد را رد کرد/«درخونگاه» دوروزه ۱۰۰میلیونی شد+آمار کامل فروش

پردیس+زندگی

سینماروزان: گیشه پاییزی رونق چندانی ندارد و هرچند چندین و چند فیلم در دو هفته اخیر روی پرده رفته اند ولی توزیع سانسها به نفع یکی دو فیلم خاص موجب شده سایر فیلمها نتوانند رقابتی چشمگیر در فروش داشته باشند.

در صدر آمار فروش «شبی…» قرار دارد که به تدریج و کاملا آهسته به سمت ۲۰میلیاردی شدن حرکت میکند و به دنبال آن «سرخپوست» قرار دارد که میرود که ۱۵میلیاردی شود. کمدی «ایکس لارج» در آستانه ۷میلیاردی شدن است و «ایده اصلی» میرود که ۴میلیاردی شود. «تپلی و من» تنها فیلم کودک روی پرده در مرز ۲میلیارد فروش است.

«ماجرای نیمروز۲» که پشتیبانی بیش از ۲میلیاردی فارابی در تولید را داشته و جزو بهره مندان از تبلیغات محیطی-تلویزیونی است و نزدیک به ۲۰۰ سالن عایدش شده بعد از ده روز هنوز ۲میلیارد هم نفروخته است!! فقط درنظر بگیرید که این فیلم روزانه بیش از ۵۰۰ سانس دارد و از برج میلاد گرفته تا پردیس تئاتر(!) تهران به سبد نمایش فیلم اضافه شده اند تا بفروشد؛ نقض غرض آنجاست که فیلم ۱۲+ گرفته و این حجم از سانس نصیبش شده! مگر به اعتقاد مدیران سینمایی این درجه بندیها جهت محدود کردن نمایش فیلمها نبود؟؟؟

کمدی «کلوپ همسران» در مرز ۱٫۵میلیارد است، «مردی بدون سایه» میلیاردی شده و «شاه کش» هم بدون تبلیغات تلویزیونی-محیطی ۷۰۰میلیون فروش داشته است.

فیلم «شکستن استخوان…» متعلق به برادران افغان بعد از سه هفته فقط ۲۰۰میلیون فروخته؛ یکی به ما بگوید با این فروش نازل چگونه این دو برادر افغان باز سرمایه برای تولید فیلمی تازه را پیدا کرده اند؟؟؟

«کوروکودیل» نزدیک ۲۰۰میلیون فروخته، «پیلوت» با وجود داشتن جواد عزتی که جزو بازیگران گیشه ساز است بعد از ده روز فقط کمی بیش از ۱۵۰میلیون فروش داشته است!!

«درخونگاه» در دو روز ۱۰۰میلیونی شده و «سال دوم…» در همین مدت کمی بیش از ۵۵میلیون فروخته است.

آمار فروش تا ابتدای جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸  به شرح زیر است:

(تمامی ارقام به تومان است)

–شبی که ماه کامل شد ۱۹میلیارد و ۳۰۰میلیون (۱۲۱روز)

–سرخپوست ۱۴میلیارد و ۸۰۰میلیون (۱۲۱روز)

–ایکس لارج ۶میلیارد و ۷۰۰میلیون(۱۰۰روز)

–ایده اصلی ۳میلیارد و ۸۰۰میلیون(۵۸روز)

–قسم ۲میلیارد و ۸۶۰میلیون(۶۵روز)

–تپلی و من ۱میلیارد و ۷۵۰میلیون(۷۲روز)

–ماجرای نیمروز: رد خون ۱میلیارد و ۶۰۰میلیون (۹روز)

–کلوپ همسران ۱میلیارد و ۳۰۰میلیون(۱۶روز)

–مردی بدون سایه ۱میلیارد و ۵۰ میلیون(۱۶روز)

–شاه کش ۷۰۰میلیون(۱۶روز)

–شکستن همزمان ۲۰استخوان ۲۲۰میلیون(۲۱روز)

–کوروکودیل ۲۴۰میلیون(۱۶روز)

–پیلوت ۱۶۰میلیون (۹روز)

–درخونگاه ۱۳۰میلیون(۲روز)

–سال دوم دانشکده من ۵۵میلیون(۲روز)

–برمودا ۴۵میلیون(۳۷روز)

–صدای منو میشنوید ۴میلیون و ۱۵۰هزار تومان(۳۷روز)

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۸:۱۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=57620

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code