۰۵۰۹۱۴۰۱

به همت مرکز بین الملل سوره؛ افتتاح «روزهای سینمای ایران» با فیلم سینمایی «هِناس» در دمشق/ نمایش ۵ اثر از سازمان سینمایی سوره در این رویداد

روزهای سینمای ایران در سوریه

سینماروزان/کیوان بهارلویی: «روزهای سینمای ایران» با اکران فیلم سینمایی «هِناس» و نمایش ۴ اثر دیگر‌ از سازمان سینمایی سوره، از یکشنبه ۱۰ مهرماه کار خود را در شهر دمشق آغاز خواهد کرد.
همزمان با هفته فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در سوریه و به همت رایزنی فرهنگی ایران در دمشق و با همکاری وزارت فرهنگ جمهوری عربی سوریه، اداره کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور و مرکز بین‌الملل سوره، «روزهای سینمای ایران» از امروز یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ در محل سالن اپرا شهر دمشق آغاز می‌شود.
در این هفته‌ فیلم که تا سه‌شنبه ۱۲ مهر ماه ادامه دارد؛ فیلم‌های «هِناس»، «مدیترانه»، «حوض نقاشی»، «یه حبه قند» و «فرشته‌ها با هم می‌آیند» از محصولات سازمان سینمایی سوره و منتخب آثاری که حق پخش آن‌ها را در اختیار دارد، با زیرنویس عربی به نمایش در می‌آید.
همچنین افتتاحیه این رویداد سینمایی با نمایش ویژه فیلم سینمایی «هِناس» و حضور حسین دارابی کارگردان این فیلم برای علاقمندان به سینمای ایران همراه خواهد بود.

روزهای سینمای ایران در سوریه

روزهای سینمای ایران در سوریه

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۹:۱۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=71763

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code