۱۷۰۹۱۴۰۱

به دلیل فشار کاری شدید؛ مهران مدیری در بیمارستان بستری شد/او در سریال جدیدش بازی نخواهد کرد

سینماژورنال: مهران مدیری طبق تعهدی که به شبکه سه دارد، سرانجام بعد از کش و قوسهای فراوان فصل دوم سریال “در حاشیه” را کلید زد.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “سینما” مدیری هر چند تلاش میکند تا با مدیریت خبرها حاشیه های پیرامون سریالش را کنترل کند، اما درز برخی خبرها از داخل پروژه موجب میشود تا کارهای مدیری در طول ساخت با حواشی ریزودرشت متفاوتی روبه رو شود. حاشیه هایی که البته انتشار آنها باعث داغ شدن تب سریال در بین مخاطبان میشود.

فشار کار زیاد مدیری را به بیمارستان کشاند
اما ساخته جدید او یعنی فصل دوم “در حاشیه” هم در همین مدت کوتاه از گزند حاشیه ها در امان نبوده است. اخیراً از این سریال خبر رسیده که مهران مدیری مدتی پیش به دلیل فشار کار زیاد کارش به بیمارستان کشیده و چند روزی به تجویز دکتر مجبور به استراحت شده است.

مهران قید بازیگری را زد
او بعد از بهبودی تصمیم گرفته تا برای کاهش فشار کار، فعالیتش را محدود به پشت دوربین و کارگردانی کند و جلوی دوربین به عنوان بازیگر حضور نداشته باشد.

البته مديرى تاكنون در چندصحنه از مجموعه جلوى دوربين رفته است كه قرار است اين صحنه ها از سريال حذف شوند تا مديرى اين بار فقط به عنوان كارگردان در اين مجموعه حضور داشته باشد.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴ - ۷:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=12044

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code