۰۸۱۱۱۴۰۱

به‌همراه تشکر ویژه از همه مدیران این شبکه⇐علی ضیاء برنامه صبحگاهی شبکه ۱ را از آن خود کرد+فیلم

سینماروزان: سیدعلی ضیاء مجری تلویزیون، «فرمول یک» را برنامه صبحگاهی جدید شبکه یک با ساختاری تازه و متفاوت و با هیجانی بالا توصیف کرد.

به گزارش سینماروزان سیدعلی ضیاء مجری مطرح تلویزیون که برنامه تازه ای را به زودی در شبکه یک سیما روی آنتن خواهد داشت، درباره این برنامه با عنوان «فرمول یک» توضیح داد: این برنامه جدید، به عنوان برنامه صبحگاهی شبکه یک سیما خواهد بود و البته ساختار آن تفاوت های زیادی با «صبح بخیر ایران» دارد و بسیار متفاوت است.
وی افزود: «صبح بخیر ایران» همواره برنامه شاخص و درخشانی بوده است که با اجرای آقای واحدی شناخته می شود. خوشبختانه ایشان همچنان پنجشنبه ها در شبکه یک برنامه دارند. ایشان و آقای نظام اسلامی و… جزو اساتید بنده به حساب می آیند. ما احترام بسیاری برای برنامه «صبح بخیر ایران» داشته ایم و سالها از آن لذت برده ایم.
یک برنامه متفاوت با نامی متفاوت
مجری برنامه تحویل سال شبکه یک در نوروز ۹۴ و ۹۵ ادامه داد: «فرمول یک» با ساختار جدیدی به تلویزیون می آید و به دلیل همین ساختار متفاوت، اسم متفاوتی برایش انتخاب کرده ایم. این برنامه تفاوتهای عمده ای با دیگر برنامه های صبحگاهی شبکه یک سیما خواهد داشت. در این برنامه فرمول جدیدی از برنامه سازی برای صبحگاه ارائه خواهد شد که امیدوارم این اتفاق با کمک مردم به خوبی رخ دهد.
ضیاء تصریح کرد: تلاشمان این است که ساختار جدیدی را بسازیم که همواره در ذهن مردم باقی بماند. می کوشیم هیجان «فرمول یک» را روز به روز بالاتر ببریم. از همین رو تلاش کرده ایم کار ریتم تندی داشته باشد. این برنامه از بخش های ۷ دقیقه ای تشکیل شده است و در هر ۷ دقیقه مردم اتفاق متفاوتی را خواهند دید.

برای دیدن تیزر “فرمول یک” اینجا را کلیک کنید.

تشکر ویژه از همه مدیران شبکه یک!!!
این مجری که در عرصه برنامه سازی صبحگاهی تجربه موفقی را با «ویتامین ۳» در کارنامه دارد، اظهار کرد: از همه مدیران شبکه یک سیما به ویژه آقایان برازش، اخوان صفا و شریعت پناهی تشکر میکنم و ایده های این اساتید در برنامه دیده خواهد شد.
وی ادامه داد: آنونسی برای برنامه ساخته ایم که سعی شده متفاوت باشد و چنین  اثری در تلویزیون مرسوم نبوده است و روزهای زیادی برای آن وقت گذاشته ایم. امیدوارم مردم آن را دوست داشته باشند.
بگذارید زمان شروع برنامه را مدیران مشخص کنند!!!
ضیاء در پایان درباره زمان آغاز برنامه نیز گفت: بگذارید شروع برنامه را مدیرانی که از ایشان نام بردم مشخص کنند. تقریبا همه کارهای ما آماده است و در تیممان ایده، فکر و انرژی بسیاری وجود دارد. اگر همین امروز هم به ما اعلام شود پخش را آغاز می کنیم.
«فرمول یک» با اجرای سیدعلی ضیاء و به تهیه کنندگی افشین حسین خانی بناست از شنبه تا چهارشنبه ها از ساعت ۶:۳۰ تا ۸:۱۰ به صورت زنده از شبکه یک سیما روی آنتن خواهد رفت.
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۷:۵۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=29821

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code