۰۹۰۳۱۴۰۲

بعد از نیمه‌تمام ماندن پخش نوروزی «کلاه قرمزی»⇐مدیر گروه کودک شبکه دوم مجبور به توضیح شد

سینماروزان: فصل تازه «کلاه قرمزی» با یک سال تأخیر از ابتدای نوروز روی پرده رفت و حین پخش نوروزی بیش از همه کم کردن نماهای «داداش گلم» عروسک آوازه خوان سریال و به دنبال آن پایان ناگهانی پخش سریال در قسمت دوازدهم بود که به چشم آمد.

به گزارش سینماروزان آذرمیدخت آذرهوش مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما بی اشاره به کم کردن نقش «داداش گلم» در چرایی اتمام ناگهانی سریال به «ایسنا» گفت: «کلاه قرمزی» تمام نشده است اما تعدادی قسمت برای اعیاد و مناسبت‌ها داریم که به مرور در طی سال پخش خواهد شد. به طور کلی ۲۲ قسمت از مجموعه‌ی «کلاه قرمزی» تحویل شبکه دو سیما داده شده است که ۱۲ قسمت آن در ایام نوروز به روی آنتن رفت و ۱۰ قسمت دیگر آن قرار است در اعیاد و مناسبت‌های شاد به روی آنتن رود.

مدیر گروه کودک و نوجوان شبکه دو سیما درپاسخ به پرسشی مبنی بر رضایت ازمجموعه‌ی «کلاه قرمزی» و آمار مخاطبان آن در ایام نوروز اظهار کرد: «کلاه قرمزی» مجموعه‌ پرطرفدار و محبوبی است که جای خودش را در میان مخاطبان تلویزیون به خوبی باز کرده است و مثل همیشه شادو شیرین و دوست داشتنی بود. هنوز آمار رسمی از میزان مخاطبان مجموعه‌ی «کلاه قرمزی» به دستمان نرسیده است اما اگر خودتان یک پرس و جوی ساده هم از اطرافیان انجام دهید متوجه می‌شوید که این مجموعه‌ نمایشی هنوز از محبوب‌ترین برنامه‌های تلویزیون است.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ - ۸:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=48900

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code