۰۷۱۱۱۴۰۱

ادعاهای بهزاد فراهانی علیه شاگردی که زیرآب گلشیفته را زد!

بهزاد+فراهانی+گلشیفته+فراهانی

سینماروزان: بیش از یک دهه از خروج گلشیفته فراهانی از ایران می‌گذرد و در این مدت او کم یا زیاد سعی کرده در آن سوی آبها به فعالیت هنری خود ادامه دهد ولی همچنان خاطره‌انگیزترین آثارش، همان‌ها هستند که در داخل ایفا کرد.

به‌گزارش سینماروزان بهزاد فراهانی پدر گلشیفته به تازگی در گفتگویی با روزنامه شرق، یکی از دلایل ایجاد مشکل و درنهایت خروج از کشور گلشیفته را یکی از شاگردان خود می‌داند!

بهزاد فراهانی درباره فرزندانش به روزنامه شرق گفت: هر سه فرزندانم به اندازه کافی خوب هستند. درباره آنچه سر گلشیفته آمده، من فکر می‌کنم داوری شخص من به درد نمی‌خورد. او اصلا دیگر فقط دختر من نیست و یک هنرمند خوب ایرانی در جهان است و داوری‌اش را باید برای مردم بگذاریم. چون هنرمندی است که متعلق به مردم است. او خوب از پس کارش برآمده است و تئاتری که از او در پاریس دیدم، باید ببالم که من را پدر گلشیفته معرفی می‌کنند؛ چون بازی‌ای که با لهجه غلیظ فرانسه بازی کرد، عجیب بود. وقتی هم سر فیلم دختران خورشید به گرجستان رفتیم، چیزهایی از او دیدم که در ایران دنبال آنها نمی‌گردد.

بهزاد فراهانی در پاسخ به اینکه بابت ماجرای گلشیفته از چه کسی گله دارید، اظهار داشت: هیچ‌کس؛ بزرگی خرج دارد و به‌هرحال ما در این میدان باید کار کنیم.

فراهانی ادامه داد: یک آدم نادرستی که دو سال هم شاگرد من بود و خیلی هم به او کمک کرده بودم، این بلا را سر گلشیفته آورد و زندگی‌اش را برهم زد و او را هرگز نمی‌بخشم ولی بالاخره یک روزی یک کشیده میهمانش می‌کنم. او مرد شریفی نیست. وقتی گلشیفته آن فیلم{پیکره دروغ‌ها/ریدلی اسکات} را در اواخر دهه ۸۰ بازی کرد، من به آقای خاتمی که البته دیگر رئیس‌جمهور نبود، زنگ زدم زیرا دوستی خوبی با او دارم. گفتم آقای خاتمی چه کار باید بکنیم؟ او گفت مشکلی نیست و نگران نباش. به من قولی داد که مشکل را حل کند ولی پای قولش نایستاد. یک تلفن هم به آقای میرحسین موسوی زدم که آن زمان رئیس فرهنگستان هنر بود.

بهزاد فراهانی ادامه داد: بیش از سه تا چهار ماه من و گلشیفته و همسرش بی‌دلیل و به علت عدم درک صحیح از مدیریت هنری به نوعی بازجویی می‌شدیم و رسما ‌ به گلشیفته گفته شد بهتر است شما از کشور بروید که گلشیفته رفت و خوشبختانه در راه خوبی هم رفت و خوب یاد گرفت.

بهزاد+فراهانی+گلشیفته+فراهانی

بهزاد+فراهانی+گلشیفته+فراهانی

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=64429

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "ادعاهای بهزاد فراهانی علیه شاگردی که زیرآب گلشیفته را زد!"

  1. رضا گفت:

    ازکشور رفت ولی چرا بدن نمایی کرد این دیگراسمش هنرمندی نیست شاید بگویند در ایران قدرش را ندانستند شرافت و اصالت دوچیزی است که اگر از دست رفت دیگر چیزی باقی نمی ماند. دربزنگاههای زندگی تنها کسانی موفقند که خودشان را براحتی نفروشند . این خانم اگر به بالاترین درجات موفقیت بین المللی هم برسد ولی به خاطر عملکرد اشتباهش همواره مورد سرزنش تاریخ و وجدانهای بیدار جامعه جهانی خواهد بود…

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code