۱۲۰۱۱۴۰۲

بازیگر “پایان نامه” با انتشار صفحه دوم شناسنامه‌اش، ازدواج با بنیامین را تکذیب کرد+عکس

سینماژورنال: ماجرای حواشی خبری که خبرگزاری اصولگرای “تسنیم” درباره ازدواج بهاره افشاری و بنیامین بهادری منتشر کرد(اینجا را بخوانید) حتی با وجود تصحیح از سوی این خبرگزاری همچنان ادامه دارد.

به گزارش سینماژورنال بعد از تکذیبیه بنیامین در صفحه اجتماعیش(اینجا را بخوانید) حالا بهاره افشاری با انتشار صفحه دوم شناسنامه اش که کاملا خالی است به این خبر واکنش نشان داده است.

خسته ام بیشتر از آن که عصبانی باشم

افشاری به ضمیمه این عکس در صفحه اینستاگرامش نوشته است: خسته ام بيشتر از اينكه عصبانى باشم… شايد نبايد هميشه سكوت كرد شايد بايد ويران كرد تا هرگز جرات نزديك شدن به تو رو نداشته باشند تا شايد آن قدر محدود زندگى نكنم تا شايد اجازه بدهند خانواده ام ساعات تلخى رو تجربه نكنند. شايد دوستانم باورشان را از دست ندهند شايد روزهاى زيادى با استرس و حال و اخبار پرتغالى از خواب بيدار نشوم شايد و يا اي كاش جور ديگرى بودم.

تمامی اتفاقات این یک ماه عجیب و این ده سال را تکذیب می کنم

وی ادامه داده است: براى اولين و آخرين بار حرف ميزنم تمام اتفاقات اين يك ماه عجيب و تمامى اين ده سال را تكذيب ميكنم تا شايد خودم آرام شوم از ازدواج هاى شش ماه يك بارم تا ممنوع الكارى در شرايطى كه فقط روزى ٦ ساعت بيدارم و مابقى درگير فيلمبرداريم تا ورودم به سينما از طرف x و حواشى ديگرم.

یک لحظه چشم بر هم بگذارید

افشاری در پایان نوشته است: فقط آقايون خبرگزارى ها كه اكثرا هم معتبرترينيد! با كدام دين و ايمان و باورتان به زندگى من حمله ور شده ايد؟؟؟ يك لحظه چشم بر هم بگذاريد و فكر كنيد به مادرتان، خواهرتان، همسرتان و ناموستان چون من هم دختر كسى، خواهر برادرم و ناموس كسى هستم. بعد از قانون كه تك به تك شما رو زيارت خواهم كرد واگذارتان ميكنم به حق و خدايم.

صفحه دوم شناسنامه بهاره افشاری
تصویر صفحه دوم شناسنامه بهاره افشاری در صفحه اجتماعی اش

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۹:۲۱
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=11771

بعدش؟

مطالب مرتبط

4 نظر برای مطلب "بازیگر “پایان نامه” با انتشار صفحه دوم شناسنامه‌اش، ازدواج با بنیامین را تکذیب کرد+عکس"

  1. saeedeh گفت:

    حالا این سایت ها ببخشید شعور ندارن شایعه میسازن، شما خانم با کدوم عقلت این صفحه شناسنامتو منتشر کردی ؟؟’!! الان ما قشنگ فهمیدیم این دقیقا شناسنامه خودته دیگه. این بازیگرام یه چیزیشون میشه یه حرکتای خارق العاده میزنن بعضی وقتا.والا

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code