۰۷۱۱۱۴۰۱

بعد از کارگردان شدن مدیر سابق مرکز امور نمایشی سیما با بودجه سازمان⇐حالا تهیه‌کننده شدن مدیر اسبق شبکه اول باز هم با بودجه رسانه ملی و این بار در سریالی نوروزی!

سینماروزان: چند روز قبل بود که در گزارشی به ماجرای حضور محمودرضا تخشید مدیر سابق مرکز امور نمایشی سیما به عنوان کارگردان سریالی به شدت انتقادبرانگیز به نام «پرستاران» اشاره شد.(اینجا را بخوانید)

به گزارش سینماروزان حالا مهدی فرجی مدیر اسبق شبکه اول سیما هم به فیلد تهیه کنندگی ورود کرده و در حال تولید سریالی با عنوان «افسر نمونه» است؛ سریالی که مسعود آب پرور آن را می سازد و بناست نوروز از شبکه ۵ روی آنتن برود.

جالب است که فرجی در گفتگویی که به بهانه تولید این سریال با «مهر» داشته از علاقه به تهیه کنندگی به دلیل وجه خلاقانه آن و حمایت نسبتا خوب سازمان از سریالش سخن گفته است اما این را نگفته که چرا باید ورود به خلق باید از طریق سعی و خطا در رسانه ملی و با بودجه های عمومی باشد!

جالبتر اینجاست آنطور که فرجی گفته یکی دیگر از مدیران سابق سازمان که اخیرا کارگردان شده یعنی رحمان سیفی آزاد هم به عنوان مشاور فیلمنامه در این سریال حضور داشته است؛ البته سیفی آزاد یک تفاوت با همکاران کارگردان شده خود داشته و اینکه ورود به کارگردانی را از مدیوم سینما با ساخت «ماجان» تجربه کرد؛ البته این فیلم هم با حمایت تصویرشهر وابسته به شهرداری تولید شد.

مهدی فرجی درباره ورودش به تهیه کنندگی گفت: من در دوره مدیریتم علاقه داشتم کار تهیه کنندگی را تجربه کنم چراکه تهیه کنندگی نوعی خلق است. در این کار شما می توانید با بسیاری از مخاطبان خود حرف زده و دیدگاه هایتان را بیان کنید. به نظرم تهیه کنندگی یکی از مهمترین کارها در سینما و مخصوصا تلویزیون است و امیدوارم مخاطبان هم بعد از ساخت «افسر نمونه» از آن رضایت داشته باشند.

فرجی درباره همکاری با مسعود آب پرور کارگردان این سریال نیز توضیح داد: من کارهای وی را بسیار دوست داشتم اما هر وقت سراغش رفتم، نتوانستیم همکاری با هم داشته باشیم و اینجا خواستم این همکاری را با هم داشتیم. من به موضوعات اجتماعی و به ویژه آسیب هایی که در حوزه ورزش وجود دارد علاقه دارم. خوشبختانه در این کار هم رحمان سیفی آزاد مشاور فیلمنامه است و حتی اسماعیل عفیفه نیز مشورت هایی در حوزه فیلمنامه می دهد.

فرجی درباره عاقبت سریال هم اظهار کرد: امیدوارم مردم توقع خود را از ما پایین تر بیاورند چرا که کار تهیه کنندگی بسیار سخت است.

وی درباره تامین بودجه سریال خود نیز تصریح کرد: نسبتا حمایت خوبی از پروژه ما صورت گرفت و امیدواریم ادامه هم داشته باشد البته این را هم می دانم که شرایط سازمان به لحاظ مالی سخت است. ما هم تلاش می کنیم دوستانی که در پروژه کار می کنند دغدغه کمی داشته باشند. این سریال فضای شیرینی دارد و نشاط و لبخند را برای مخاطب به همراه دارد.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۹:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35119

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code