۰۷۱۱۱۴۰۱

بعد از کارگردانی، روحانیون وارد حیطه تولید شدند+عکس

سینماروزان: روحانیون فارغ از آن که در سالهای اخیر به عنوان کاراکترهایی ملموس در آثار سینمایی و تلویزیونی مورد توجه قرار گرفته اند خودشان هم وارد وادی فیلمسازی شده اند.

به گزارش سینماروزان در سالهای گذشته از یک روحانی با نام حجت الاسلام امید آقایی شنیده بودیم که کارگردانی را تجربه میکرد و حالا یک روحانی علاقمند به سینما با نام حجت الاسلام سیدمحسن موسوی را داریم که کار تولید سه انیمیشن با محوریت امام عصر(عج) را برعهده گرفته است.

این انیمیشنها «پسر مهزیار»، «مسجد جمکران» و «امام را صدا کن» نام دارند که توسط گروه پویانمایی «ندای موعود» تولید شده اند.

انیمیشن «پسر مهزیار» به نویسندگی و کارگردانی محسن عنایتی داستان یکی از دوستان و عاشقان امام زمان(عج) است که در اوائل غیبت آن حضرت زندگی می کرد و برای دیدار ایشان بیست سال به زیارت خانه خدا رفت ولی موفق به ملاقات امام نشد تا اینکه …

این فیلم به مدت زمان ۳۵ دقیقه تهیه و در آن از جذابیت های بصری خاصی استفاده شده است.

«مسجد جمکران» به نویسندگی و کارگردانی سعید حسن شیری داستان ساخت مسجد مقدس جمکران به دستور حضرت ولی عصر(عج) است که در شب سه شنبه هفدهم ماه مبارک رمضان سال ۳۹۳ه.ق چند تن از یاران حضرت مهدی نزد شیخ حسن بن مثله جمکرانی آمدند و او را برای دیدار خدمت حضرت بردند و…مدت زمان این انیمیشن ۳۵ دقیقه است.

«امام را صدا کن» به کارگردانی سعید حسن شیری داستان تشرف محمدبن بحرینی محضر مبارک حضرت ولیعصر (عج) و ماجرای حل مشکل مردم بحرین توسط امام زمان است… مدت زمان این انیمیشن نیز ۳۵ دقیقه است.

گفتنی است پیش از این گروه پویانمایی «ندای موعود» انیمیشن «مباهله پیامبر با مسیحیان»را تولید نموده که با استقبال فوق العاده مخاطبان مواجه شد.

امام را صدا کن
امام را صدا کن
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=36751

بعدش؟

مطالب اخیر

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code