۰۹۰۱۱۴۰۲

بعد از شفاف‌سازی معاون توسعه سینما درباره بودجه بیشتر از ۸میلیاردی جشنواره جهانی(؟!) فجر⇐اعلان برائت روابط عمومی میرکریمی از اتهام وارده به جشنواره ملی

سینماروزان/حامد مظفری: سخنان سه هفته قبل رضا میرکریمی دبیر محفلی موسوم به جهانی فجر در توجیه بالا نبودن بودجه ۸میلیاردی جشنواره تحت امرش با کنایه ای به یکی از جشنواره های داخلی همراه شده بود. کنایه ای با این مضمون که چرا کسی درباره بودجه ۲۱میلیاردی جشنواره های دیگر حرف نمیزند.(اینجا را بخوانید)

این کنایه که بسیاری آن را به جشنواره ملی فجر منتسب کردند ابتدا پاسخ ابراهیم داروغه‌زاده دبیر این جشنواره و سپس شفاف‌سازی رمضانعلی حیدری خلیلی معاون منابع انسانی سازمان سینمایی را به دنبال داشت. داروغه زاده از بودجه زیر ۵میلیاردی جشنواره اش و بازگشت ۱٫۵ میلیارد این بودجه با بلیت فروشی سخن گفت و خلیلی هم با تأیید داروغه زاده از بودجه بیش از ۸میلیاردی جشنواره جهانی فجر سخن گفت.

این شفاف سازی موجب واکنش روابط عمومی جشنواره تحت امر میرکریمی شده که اعلام کرده است: برداشتی که از مصاحبه دبیر جشنواره جهانی در مورد عملکرد مالی یکی از جشنواره های داخلی صورت گرفته صحیح نیست و این موضوع ارتباطی به آخرین دوره جشنواره ملی ندارد. در مطلبی که در یکی از نشریات درج شد به طور سهوی یا عمدی صحبت دبیر جشنواره جهانی درباره بودجه یک جشنواره داخلی به دوره آخر جشنواره ملی فیلم فجر ربط داده شده است و آن را مغایر با رقم اعلام شده دانسته‌اند در صورتی که به‌طور واضح و بدیهی منظور ایشان دوره اخیر جشنواره فیلم فجر نیست!

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۸:۵۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=50493

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "بعد از شفاف‌سازی معاون توسعه سینما درباره بودجه بیشتر از ۸میلیاردی جشنواره جهانی(؟!) فجر⇐اعلان برائت روابط عمومی میرکریمی از اتهام وارده به جشنواره ملی"

  1. محمد گفت:

    آقای ک . ک خیلی جوش می زد قبلا
    معلومه استاد بدجور بهشون رسیده بودند
    پاچه ملت رو سر جشنواره جهانی می گرفت

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code