۰۸۰۹۱۴۰۰

بعد از زدن پنبه خاندان پهلوی با نگارش خاطرات شوهر سابق گوگوش⇐فرزان دلجو به طور رسمی از وزارت ارشاد جمهوری اسلامی تقاضای پروانه ساخت کرد!!

فرزان دلجو

سینماروزان: محمد مجاهد که با نام هنری فرزان دلجو در سینمای قبل از انقلاب اسلامی به عنوان بازیگر و کارگردان فعالیت میکرد به طور رسمی از وزارت ارشاد جمهوری اسلامی درخواست کرده به وی پروانه فیلم سازی دهد.

فرزان دلجو در معیت تهیه کننده ای به نام محمدهاشم سبوکی که سابقه تولید فیلمهایی ماندگار مانند “سرب” و “آوار” و “مارال” را در کارنامه دارد تقاضای ساخت فیلمی با نام “سوال” را تحویل معاونت نظارت ارشاد کرده!

فرزان دلجو که در سالهای پیش از انقلاب همراه با برادر خود امیر مجاهد تولید فیلمهایی جوان پسند مانند “بوی گندم” و “شب غریبان” و “ماهیها درخاک میمیرند” را انجام داده بود پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران را ترک کرد و به آمریکا رفت.

دلجو به غیر از مجری گری در برخی شبکه های ماهواره ای لس آنجلسی و همراهی با برخی تئاترهای کمدی در سالهای اخیر با نگارش کتاب خاطرات محمود قربانی( همسر سابق گوگوش) با عنوان “کاملا خصوصی” بر سر زبانها افتاد.

دلجو در “کاملا خصوصی” حملاتی تند و تیز به خاندان پهلوی و از جمله اشرف انجام داده بود و به نظر میرسد نگارش همین کتاب هم که شده میتواند او را به صدور مجوز فیلم سازی در دولت اعتدال امیدوار کند!!

کاملا خصوصی

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=56898

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code