۱۱۰۹۱۴۰۱

بعد از دو هفته تعلیق پرسش‌برانگیز⇐ تهیه‌کننده “حکایت عاشقی” زمان اکران این فیلم را اعلام کرد

سینماژورنال: مسعود جعفری جوزانی تهیه‌کننده فيلم سينمايي «حكايت عاشقي» به کارگردانی احمد رمضان‌زاده در نامه‌ای به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی زمان اکران سراسری آن را مشخص کرد.

به گزارش سینماژورنال پس از آنکه شورای صنفی نمایش در یک اقدام غافلگیرانه و بی‌سابقه و یک روز مانده به اکران فيلم سينمايي «حكايت عاشقي» A Tale of Love به کارگردانی احمد رمضان‌زاده از اکران این فیلم در سینماهای کشور جلوگیری کرد و لطمات و خسارات زیادی به این فیلم وارد آورد(اینجا را بخوانید) مسعود جعفری جوزانی تهیه‌کننده این فیلم، پس از نشست با اعضای شورای صنفی نمایش در تاریخ شنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۴ و مذاکره و همچنین نشست‌های مکرر با صاحبان سینماها و تلاش برای اکران مجدد فیلم، امروز شنبه ۷ آذرماه جاری با ارسال نامه‌ای به شورای صنفی نمایش، کتباً به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تاریخ اکران این فیلم را روز چهارشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۴ اعلام کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که در آینده، شاهد اتفاقی از این دست برای هیچ فیلمی از سینمای ایران در مرحله اکران و دیگر مراحل آن نباشیم.

در فيلم سينمايي «حكايت عاشقي» بهرام رادان، قطب‌الدین صادقی، بهمن زرین‌پور، شیلان رحمانی و شوان عطوف بازیگر سرشناس سینما و تلویزیون اقلیم کردستان و عراق و … به ایفای نقش پرداخته‌اند.

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=14101

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code