۲۰۱۱۱۴۰۱

بعد از تهیه‌کننده «شهرزاد»⇐سرمایه‌گذار این سریال هم بازداشت شده؟⇔این سرمایه‌گذار داماد معاون اجرایی رییس دولت یازدهم است

سینماروزان: در حالی که همچنان اظهارات ضدونقیض درباره آزادی محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» شنیده میشود(اینجا را بخوانید) حالا امروز «انصاف نیوز» خبر داده که فردی به نام «ه.ر» که نام او نیز با سریال «شهرزاد» گره خورده در ارتباط با پرونده فساد در صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شده است.

به گزارش سینماروزان متن گزارش «انصاف نیوز» را با ذکر این توضیح بخوانید که «ه.ر» میتواند اشاره ای باشد به هادی رضوی سرمایه گذار و شریک ۶۰ درصدی برند «شهرزاد»(اینجا را بخوانید) که داماد محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس دولت یازدهم است:

«ه.ر» در ارتباط با پرونده ی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه بازداشت شد. وی یکی از حامیان برنامه های فرهنگی بخشی از جریان سیاسی اصولگرا و از جمله در ارتباط با جشنواره عمار است. «ه.ر» همچنین یکی از کسانی است که نام او با سریال «شهرزاد» گره خورده است. هر چند به نظر نمی رسد که بازداشت او به سریال «شهرزاد» مرتبط باشد اما می تواند بر حواشی سری دوم این سریال نیز بیافزاید. تهیه کننده این سریال از چند ماه پیش در بازداشت است. اتهامات او نیز در ارتباط با پرونده ی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان عنوان شده است؛ بازداشت او حواشی زیادی را در جریان شروع به ساخت سری دوم این سریال به دنبال داشت.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۷:۱۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=35111

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code