۱۵۰۷۱۴۰۱

بزرگداشت خانه سینما برای پدری که فرزندش عضو هیأت مدیره است+عکس

سینماژورنال: در میان نامهایی که بناست بزرگداشت آنها در جشن خانه سینمای امسال برگزار شود نام یک سینمادار قدیمی به نام محمد خادم هم به چشم می خورد؛ سینماداری که البته سالهاست بازنشسته شده است.

به گزارش سینماژورنال اینکه در جشن خانه سینما شرایطی برای تقدیر از سینماداران که مستقیم ترین کانال عرضه آثار سینمایی به مخاطبان به شمار می روند فراهم شده خیلی هم خوب است اما…

اما نکته حضور فرزند این سینمادار در هیأت مدیره خانه سینماست که باعث می‌شود این حس به مخاطب دست دهد که نکند لابی فرزند بوده که باعث شده بزرگداشتی برای پدر برگزار شود.

محمد خادم فرزندی دارد به نام مهدی خادم که به واسطه عضویت در انجمنی موسوم به مدیران سالنهای سینمایی چنان رشدی کرده که به عضویت در هیأت مدیره خانه سینما رسیده است!!

حالا همزمان با حضور فرزند در هیأت مدیره خانه سینما، بزرگداشت پدر هم در جشن خانه سینما برگزار می‌شود. اینکه جایگاه فرزند چه تأثیری داشته بر برگزاری بزرگداشت برای پدر را دست اندرکاران جشن خانه سینما باید پاسخ دهند.

مهدی خادم در کنار ابراهیم مختاری
مهدی خادم در کنار ابراهیم مختاری
image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۶:۳۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28284

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "بزرگداشت خانه سینما برای پدری که فرزندش عضو هیأت مدیره است+عکس"

 1. رضا گفت:

  به سلامتی . به این میگن فرزند با محبت !

  • راستگو گفت:

   خب شما هم بچه دار شو یه پسرتو بفرست تو هیات مدیره که بهت جایزه بدن رضاجان
   دیگه ملوک الطوایفی ه دیگه
   گریزی نیست
   وقتی رییس صنف پسرشو میفرسته کن یا میکندش مدیر جشنواره ای که با پول بیت المال اداره میشه این تقدیر و بزرگداشتا هم چیز زیاد عجیبی نیست

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code