۲۴۰۵۱۴۰۱

برگزيده‌هاي فجر ٩٣ بدترين‌هاي نوروز ٩٥ شدند/ سعيد آقاخاني، بهرام توکلی و بابک حمیدیان در صدر بدترين‌ها

سینماژورنال: سريال “بيمار استاندارد” بدترين برنامه نوروزي تلويزيون شد.

به گزارش سینماژورنال و به نقل از “سینما” هفته نامه “همشهري جوان” طي يك نظر سنجي بدترين هاي نوروز را انتخاب كرد كه از بين تمام برنامه ها سريال «بيمار استاندارد» با كسب بيشترين تمشك طلايي بدترين برنامه نوروزي تلويزيون شد.

در نظر سنجي هفته نامه همشهري جوان سريال «بيمار استاندارد» در بخش سريال توانست با اكثريت قاطع آرا عنوان بدترين سريال نوروزي را از آن خود كند.

در بخش كارگرداني هم سعيد آقاخاني كارگردان اين سريال ، تمشك طلايي را به دست آورد.

در بخش بازيگري مرد هم تمشك طلايي به بابك حميديان بازيگر اصلي «بيمار استاندارد» رسيد؛ او در اين بخش رقابت سختي با سيامك انصاري داشت!

در بخش بازيگري زن هم شقايق دهقان براي بازي در مجموعه «دورهمي» تمشك طلايي گرفت.

در اين نظرسنجي همچنين تمشك بدترين مجري برنامه سال تحويل به علي ضيا براي اجراي برنامه «يك يك » رسيد و تمشك طلايي بدترين برنامه تركيبي نوروز هم به «سه شو» تعلق گرفت.

برگزبدگان فجر ۹۳ که در اکران هم شکست خورده بودند

انتخاب سعید آقاخانی و “بیمار استاندارد” بعنوان بدترین های نوروز تلویزیون در شرایطی است که آقاخانی سبمرغ بهترین بازیگر جشنواره سی و سوم را برای “خداحافظی طولانی” گرفته بود و سناریست “بیمار استاندارد” یعنی بهرام توکلی هم با ده نامزدی و از جمله نامزدی بهترین فیلمنامه و کارگردانی برای “من دیه گو مارادونا هستم” پیشتاز نامزدیهای جشنواره سی و سوم بود.
البته که هم “خداحافظی طولانی” و هم “دیه گو…” شکست خوردگان اکران ۹۴ بودند.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20790

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "برگزيده‌هاي فجر ٩٣ بدترين‌هاي نوروز ٩٥ شدند/ سعيد آقاخاني، بهرام توکلی و بابک حمیدیان در صدر بدترين‌ها"

  1. رضا گفت:

    همشهري جوان و سينما و تحريريه و خواننده هاشون رو هم ند نَفَر مي شن كه نظر اونا تعميم داده مي شه به يه جامعه ي ٨٠ميليوني ؟؟

  2. فرخنده گفت:

    بیمار استاندارد یکی از بدترین سریالهای ده سال اخیر تلویزیون بود و خاصل تراوشات ذهن بظاهر هنرمندانی که کمترین چیزی از مقتضیات زمان نمی دانند و با پول ملت برای دل خودشات می نویسند

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code