۲۴۰۵۱۴۰۱

برگزاری جشنواره‌ای همگام با محیط‌زیست

سینماژورنال: دبیر اجرایی پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز گفت: جشنواره بین المللی فیلم سبز باحضور مشاوران عالی و مدیران باتجربه در سراسر ایران برگزار می شود و نیروهای خلاق و جوان نیز درکنار مدیراني باتجربه به سرعت و توان اين جشنواره در بخش های مختلف نیز افزوده است.

به گزارش سینماژورنال مهدی توحیدپور دبیر اجرایی جشنواره بین المللی فیلم سبز گفت: این جشنواره مهمترین رویداد فرهنگی حفظ محیط زیست خاورمیانه است که پس از ۱۰ سال سکوت برگزار می شود كه با توجه به اهمیت آن و تولد دوباره اش كوشش مي كنيم تا جشنواره ای همگام با حفظ محيط زيست کشورمان برگزار کنیم.

وی ادامه داد: انتخاب نیروهای حرفه ای و کارآزموده و بکارگیری مشاورینی عالی در این خصوص مهمترین بخش آغازین اجرا در این جشنواره بود و انتخاب اشخاصي با تدبير و حرفه اي براي مدیران بخش های مختلف ، جشنواره فیلم سبز را به یک جشنواره ای قوي و حرفه ای تبدیل کرده است.

دبیر اجرایی جشنواره بین المللی فیلم سبز همچنین گفت: نیروهای خلاق و جوان نیز درکنار مدیراني باتجربه به سرعت و توان اين جشنواره در بخش های مختلف نیز افزوده است.
مهدي توحید پور با اشاره به مشاوران جشنواره نیز ادامه داد: مديران حرفه اي در كنار خود مشاوراني خوش فكر و با تجربه دارند و سعي بر آن شد تا در ترکیب مشاوران افرادی دعوت شوند که بیشتر در فضاهای فرهنگ حفظ محیط زیست ایده های ارائه دهند که برای جشنواره موثر باشد.
دبير اجرایی جشنواره همچنین گفت: جشنواره بین المللی فیلم سبز اتفاق خوبی در فرهنگ و حفظ محیط زیست كشور است و همه تلاش ما برای برگزاری شايسته آن است و اميد كه مردم كشورمان با حضور در اين جشنواره در به ثمر رساندن اين رویداد فرهنگی ارزشمند همراه جشنواره باشند.

بخشی از ترکیب مدیران پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز بر اساس حرف الفبا عبارتند از:
بهمن آقایی مدیر بخش سینماي بین الملل و روابط بین الملل ، مرتضی رنجبران مدیر روابط عمومی ، امیرعابدی دبیر بخش هنرهای تجسمی، مهدی قربان پور مدیر بخش سینمای ملی، مزدک میررمضانی مدیر ستاد استانی، ،کمال نوبختی مدیر کنترل پروژه

مشاوران پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز نیز عبارتند از:
تاها بهبهانی ، دکتر ژما جواهری پور، جعفر صانعی مقدم، دکتر اسماعیل کهرم، ، دکترهومان لیاقتی، فرهاد ورهرام و محسن هاشمی
پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ۲۴ تا ۳۱ اردیبهشت در تهران و سراسر کشور به صورت همزمان برگزار می شود.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱:۱۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=20500

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code