۳۱۰۶۱۴۰۰

برندگان قلاده‌هاي طلا چه كساني بودند؟

سینماژورنال: در انتهای مراسم نخستین شب خاطره فتنه سال ۸۸ در مسجد لولاگر تهران سه لوح قلاده طلا به مهم‌ترین عناصر هدایت‌گر فتنه ۸۸ اهدا شد.

به گزارش سینماژورنال نخستین قلاده طلا به بنگاه خبر پراکنی بی‌بی‌سی فارسی به خاطر نقش ویژه در فتنه ۸۸ اهدا شد. دومین تندیس قلاده طلا به پادشاه وقت عربستان به دلیل خوش خدمتی به استکبار و نوکری شیطان بزرگ تقدیم شد. سومین تندیس قلاده طلا نیز به هیلاری کلینتون وزیر خارجه وقت آمریکا به دلیل حمایت تمام قد از جریان فتنه اهدا شد.

در این مراسم همچنین از فعالان عرصه رسانه و هنر که در جهت نمایان ساختن چهره فتنه تلاش می‌کردند، در قالب تندیس مالک اشتر امام خامنه‌ای، تجلیل به عمل آمد.

سید نظام موسوی مدیرعامل خبرگزاری فارس، ابوالقاسم طالبی کارگردان فیلم قلاده‌های طلا، محمد خزاعی تهیه‌کننده فیلم قلاده‌های طلا، رضا سراج، میثم نیلی مدیر مسئول وقت پایگاه اطلاع‌رسانی رجانیوز در سال۸۸، و مصطفی قمری‌وفا خبرنگار صدا و سیما که در اغتشاشات فتنه ۸۸ مورد ضرب و شتم قرار گرفت، برگزیدگان جایزه و تندیس مالک اشتر امام خامنه‌ای بودند.

بهتر نبود بار تحقیر بیشتر می شد

به گزارش سینماژورنال اهدای قلاده های طلا از یک طرف یادآور فیلمی به همین نام است که درباره انتخابات ۸۸ ساخته شد و از طرف دیگر این نکته را پیش رو می گذارد که اهدای قلاده به آنها که بناست تحقیر شوند روش جالبی است اما آیا بهتر نبود به جای قلاده‌های طلایی به آنها قلاده‌هایی از جنسی کم ارزشتر داده شود تا بار تحقیر بیشتر شود؟

image_print
تاريخ انتشار: شنبه 26 دسامبر 2015 - 9:00
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=15588

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code