۰۲۰۸۱۴۰۰

برنامه مهران مدیری برای ساخت فیلمی در دل دفاع مقدس+عکس

سینماژورنال: مهران مدیری تصمیم گرفته بعد از پایان مجموعه “دورهمی” اولین فیلم سینمایی خود با عنوان “پنج عصر” را بسازد.

به گزارش سینماژورنال این فیلم یک درام خیابانی است شامل یک کاراکتر با بازی سیامک انصاری که یک صبح تا عصر در خیابانهای تهران می گردد و در این بین با اتفاقات مختلفی روبرو می شود.

خشایار الوند سناریست این کار در تازه ترین گفتگوی خود درباره همکاری با مدیری نکته ای را هم ذکر کرده درباره علاقه مدیری برای ساخت فیلم خاطراتش از جبهه. الوند به “تماشاگران امروز” گفته است: در جریان کار بعدی مهران{که بعد از “پنج عصر” ساخته میشود} نیستم اما می دانم برای خاطرات زمان جبهه و جنگش است.

وی ادامه داد: کار پس زمینه جنگ دارد و خاطرات خود مهران است از زمانی که با گروههای دانشجویی در مناطق جنگی تئاتر اجرا می کردند. من نویسنده آن کار نیستم و خودش دوست دارد آن را بسازد.

پس از “دیدار”

به گزارش سینماژورنال البته این فیلم در صورت تولید اولین فیلم مرتبط با جبهه و جنگ مدیری نیست. او در دهه هفتاد در فیلمی با عنوان “دیدار” ساخته محمدرضا هنرمند و از محصولات مهاب فیلم به تهیه کنندگی سیدضیاء هاشمی، هم تجربه ایفای نقش یک رزمنده را داشت.

مدیری در “دیدار” نقش رزمنده ای را ایفا می کرد که عاشق یک عکاس ارمنی می شود و با وی ازدواج می کند؛ رزمنده ای که طی یک عملیات اسیر می شود و سالها دور از خانه خویش با اسارت دست و پنجه نرم می کند…

مهران مدیری در نمایی از "دیدار"
مهران مدیری در نمایی از “دیدار”
مهران مدیری در نمایی از "دیدار"
مهران مدیری در نمایی از “دیدار”
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۳:۳۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=27109

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code