۱۸۱۱۱۴۰۱

برای دیدار با مخاطبان «آشوب»⇐ کورش تهامی، یکتا ناصر و همکاران به پردیس آزادی می‌روند+رونمایی از تیزر انتخاباتی فیلم

سینماروزان: دومین اکران مردمی درام «آشوب»کاظم راست گفتار در پردیس آزادی برگزار خواهد شد.

کورش تهامی، یکتا ناصر، داریوش کاردان، لیلا اوتادی و شماری دیگر از بازیگران «آشوب» به همراه عوامل تولید این فیلم چهارشنبه رأس ۱۸ در پردیس آزادی حاضر خواهند بود و به گپ و گفت با مخاطبان  خواهند پرداخت.

بعد از دیدار با مخاطبان هم رأس ساعت ۱۹ دومین اکران مردمی «آشوب» با حضور بازیگران و عوامل در کنار مخاطبان انجام خواهد شد.

«آشوب» در دل تاریخ داستانی مفرح را درباره اولین فارغ التحصیل ادبیات دانشگاه تهران روایت می کند؛ فارغ التحصیلی که از پیش پرده خوانی در لاله‌زار شروع میکند اما رفته رفته بالا می‌کشد و موقعیتهای متفاوتی را تجربه می‌کند.

«آشوب» که با پخش هدایت فیلم روی پرده رفته، فیلمی پربازیگر که است که در کنار طعنه های سیاسی-اجتماعی خود، جایگاهی خاص هم برای موسیقی ایرانی تدارک دیده است.

در تازه ترین تیزر منتشره از «آشوب» طعنه های تندی زده شده به سیاستمدارانی که با دروغ، کلک، فریب، حقه و بامبول به عوامفریبی می‌پردازند؛ طعنه‌هایی که یادآور ادبیات برخی از کاندیداهای انتخابات۹۶ هست.

برای دیدن تیزر انتخاباتی «آشوب» اینجا را ببینید.

کوروش تهامی بازیگر نقش اصلی «آشوب» است و در کنار وی بازیگرانی نظیر آتیلا پسیانی، یکتا ناصر، امیرحسین صدیق، داریوش فرهنگ، محمدرضا هدایتی، ارژنگ امیرفضلی، نادر سلیمانی، رامین ناصرنصیر، نیما فلاح، فرهاد آییش،فخرالدين صديق شريف، داريوش كاردان، همايون ارشادى، رضا فياضى، سعيد اميرسليمانى، رضا بنفشه خواه، آشا محرابى، ليلا اوتادى، ميرطاهر مظلومى، غلامحسين لطفى، مژگان غلامى، بهرام سرورى نژاد، خسرو اميرصادقى، شروين اميرصادقى و با حضور داریوش فرهنگ و شهره لرستانی ایفای نقش کرده اند.

برای حضور در اکران مردمی «آشوب» به رزرو بلیت از سینماتیکت اقدام کنید.

image_print
تاريخ انتشار: جمعه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۸:۴۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=38128

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code