۲۹۱۰۱۴۰۰

برادران اوج! اگر الگوریتم اکران آنلاین “خروج” واقعا موفق و سودآور بوده هرچه‌زودتر مابقی فیلمهای‌تان را روانه اینترنت کنید!

 

سینماروزان: کاملا قابل پیش‌بینی بود که ارگان تولیدکننده “خروج”حاتمی‌کیا که نومید از نمایش در سینماها، فیلم را روانه اکران آنلاین کرده بلافاصله بعد از قاچاق فیلم، به آماردهی پیرامون اقبال بالای بازدیدکنندگان-حتی با بلیت ۱۲هزار تومانی-بپردازد.

این نوع آماردهی که یادآور آمار میزان مخاطبانی است که مدیران تلویزیون از سریالهای خود ارائه می‌دهند می‌تواند کمک‌حال احسان محمدحسنی رییس سازمان هنری-رسانه‌ای اوج در برهه پیش‌رو باشد که از زیربار انتقادات مرتبط با چرایی اکران آنلاین -بدون فراهم آوردن زمینه‌ای محافظت‌شده برای جلوگیری از قاچاق- برهد ولی گویا رییس اوج و مشاوران و مدیرانش به عواقب این آماردهی‌ها توجهی ندارند.

اصلی‌ترین عاقبت آماردهی بالایی که اوج از سوددهی آنلاین “خروج” ارائه داده، این است که سایر فیلمهای اوج هم باید مستقیما روانه اکران آنلاین شوند.

اگر گردانندگان اوج آن قدر توانمندند که در اوج قاچاق مجازی میتوانند در کمتر از یک هفته، یک میلیارد از “خروج” بکشند حتما قادرند که لااقل هفته‌ای نیم میلیارد از فیلمهایی نظیر “روز بلوا”، “لباس شخصی”، “آبادان یازده شصت”، “کیک زرد” و “کارو” و… بیرون بکشند.

به خصوص که برخلاف اکران در سینماها، اکران آنلاین نه سقف زمانی دارد و نه حفظ کف فروش در سرگروه و به این ترتیب گردانندگان اوج می‌توانند خیلی زود و بی‌کمترین هزینه جانبی به پول برسند.
پس برادران اوج بشتابید که تا واکسن کرونا یافت نشده و همچنان سینماها بسته‌اند، سودآوری آنلاین آثارتان را به نظاره بنشینید.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60109

بعدش؟

مطالب مرتبط

5 نظر برای مطلب "برادران اوج! اگر الگوریتم اکران آنلاین “خروج” واقعا موفق و سودآور بوده هرچه‌زودتر مابقی فیلمهای‌تان را روانه اینترنت کنید!"

 1. رییسی گفت:

  این ها پول که زیاد دارن وبرای اینکه قافیه رو نبازن میگن ۷-۸میلیارد دیدن فیلم رو

 2. مجید رفیعی گفت:

  خیلی هم عالی هفته ای یک میلیارد یعنی ماهی ۴میلیارد و سالی ۵۰ میلیارد
  ۵ تا فیلم دیگه هم دارن هر کدوم ۲۰میلیارد هم دربیاره میشه ۱۰۰ میلیارد
  اینا بدون دفتر و دستک و دی سی پی و پول تبلیع و پخش و… ۱۵۰میلیارد تا اخر سال کاسبن
  بزن دست قشنگه رو

 3. حسن سرهنگی گفت:

  به نظرم

  با کشف قلق سودآوری سریع در اکران آنلاین هرچه زودتر یک دفتر پخش اکران آنلاین راه انداخته و تجربیات خود را دراختیار امثال علی سرتیپی و دیگر پخش‌کنندگانی قرار دهید که تعطیلی کرونایی سینماها بدجوری حالشان را خراب کردهچ

 4. تمجیدی سعید گفت:

  دیگه اینا آماردهی شون از سبنماتیکت و پنل سینماشهر و دفاتر پخش هم فانتزی تره بابا

 5. مجتبی توانا گفت:

  احسان جان راهت درسته
  کارت درسته
  من که قبولت دارم
  به بدخواها کاری نداسته باس
  باقدرت ادامه بده
  ایشالا یه روز تو هالیوود فیلم تولید کنید

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code