۱۲۰۷۱۴۰۲

بدلکار “راسل کرو” و “جکی چان” در ایران+عکس

سینماژورنال: بدلکاران هالیوود صحنه‌هایی را که یک ایرانی طراحی آن را بر عهده داشت در تهران انجام دادند.

به گزارش سینماژورنال امیر بدری طراح صحنه‌های اکشن و بدلکاری با اعلام این مطلب به “ایسنا” گفت: اخیرا طراحی صحنه‌ای را بر عهده داشتم که یکی از بهترین بدلکاران هالیوود آن را در شهرک غرب تهران اجرا کرد. این بدلکاری، صحنه‌ای از واژگون کردن ماشینی بود که رکورد بیشترین معلق زدن در ایران را با سه دور و نیم شکست.

بدری که سالها است در حرفه بدلکاری فعالیت می‌کند و هفت ماهی است که تیم خودش را تاسیس کرده است، در جدیدترین فعالیت‌اش با بدلکار فیلم‌های هالیوود همکاری داشته است.

بدلکار کریستین بل و راسل کرو

او در این باره گفت: “فاتیح اوگورلو” از مطرح‌ترین بدلکاران بین‌المللی است که طراحی بخش ترکیه فیلم «جیمز باند» را بر عهده داشته و همچنین بدل بازیگرانی همچون کریستین بل، اسکات آدکینز و راسل کرو بوده است.

او همچنین در آخرین فیلم جکی چان نیز به عنوان بدلکار حضور داشته است.

بدری اضافه کرد: این بدلکار به ایران آمده تا تجربه واژگون کردن ماشینی که طراحی آن را برعهده داشتم، انجام دهد. در این کار برای آماده سازی ماشین یک هفته وقت گذاشتیم تا تمام مسایل ایمنی را رعایت کنیم.

بدلکار هالیوود در ایران
بدلکار هالیوود در ایران

کمک به صنعت سینمای ایران

وی با ابراز امیدواری از اینکه این همکاری‌ها خدمتی در راستای کمک به صنعت سینمای ایران باشد، ادامه داد: بیش از ۵ سال همکاری مداوم با این بدلکار داشته‌ام که آخرین آن‌ها فیلم بین‌المللی «علی نینو» بود.

به گفته بدری از دیگر اعضای این گروه هادی باقری از موتورسواران سبک کراس بود که ماشین دیگری را واژگون کرد و تجربه حضور در چند فیلم بین المللی و ایرانی دیگر را هم دارد.

بدلکار هالیوود در ایران
بدلکار هالیوود در ایران
image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۸:۳۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=8925

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code