۱۸۰۵۱۴۰۱

بخش “نگاه مردم” به جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران اضافه شد/ معرفی بهترین ها از نگاه تماشاگر

سینماروزان: بهترین آگهی های تبلیغاتی از نگاه مردم در بخش مسابقه نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران معرفی می شوند.

 

به گزارش سینماروزان آرای مردم به عنوان مخاطب هدف تبلیغات در بخش های مختلف ، برای نخستین بار در جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران مورد ارزیابی قرار می گیرد و بهترین آگهی های  منتخب مردمی در بخش مسابقه این جشنواره معرفی می شوند.

براساس این گزارش در طول برگزاری نخستین دوره جشنواره فیلم تبلیغاتی تهران، مردم از میان آثار حاضردر این جشنواره  به ۱۰ اثر مورد نظر خود امتیاز می دهند و در نهایت ۱۰ آگهی که بالاترین امتیاز و رای مردمی را از نگاه مخاطب دریافت کنند به عنوان بهترین های نگاه مردمی معرفی می شوند که تندیس و نشان ویژه جشنواره با عنوان منتخب مردم را دریافت خواهند کرد.

جشنواره فیلم های تبلیغاتی تهران با هدف ایجاد رقابت سالم و معرفی الگوهای برتر، کمک به نوآوری و اثربخشی تبلیغات ، تقویت ایده های خلاق ، انتخاب و معرفی عوامل تولید کننده و آثار برتر شرکت ها تولیدکننده آثار تبلیغاتی سمعی و بصری ، برپا خواهد شد.

این جشنواره در حوزه تولیدات مختلف ویدئویی و محتوای تبلیغاتی در رسانه های تلویزیون، سینما، شبکه نمایش خانگی ، رسانه های اجتماعی و دیجیتال و فضای مجازی با شعار «نگاهی نو به نقش تبلیغات در اقتصاد، اشتغال و کارآفرینی» از تاریخ  ۲۹ بهمن تا یکم اسفندماه برگزار می شود.

image_print
تاريخ انتشار: یکشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۹:۲۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=53631

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code