۰۹۰۱۱۴۰۲

با همراهی و شراکت با علی سرتیپی؟⇐کارگردان «آینه بغل» باز هم کمدی می‌سازد

سینماروزان: کمدی «آینه بغل»منوچهر هادی در کمترین فاصله بعد از تولید و صدور پروانه نمایش از انتهای پاییز۹۶ روی پرده رفته و به لطف حجم بالایی از سالن که در مدت زمانی چندماهه در اختیارش گذاشته شد توانست فروش خود را از ۲۰میلیارد عبور دهد.

به گزارش سینماروزان منوچهر هادی کارگردان «آینه بغل» سال گذشته یک فیلم دیگر با نام «کارگر ساده نیازمندیم» را هم داشت که فروشش به نیم میلیارد هم نرسید و حالا موفقیت «آینه بغل» آن طور که خودش به «همشهری جوان» گفته اسباب ارائه نزدیک به ۵۰ پیشنهاد به وی شده اما این کارگردان هیچ کدام از این پیشنهادات را قبول نکرده است.

هادی با اشاره به اینکه کار بعدیش هم یک کمدی خواهد بود گفت: ۵۰درصد کار بعدیم را خودم سرمایه گزاری میکنم اما تهیه کننده فیلمم باید نفر اول تهیه کنندگی ایران باشد که مذاکرات هم تا حدودی انجام شده. در اصل من و بهترین تهیه کننده ایران باید با هم فیلم بعدیمان را بسازیم ولی چون میخواهم فیلم خوب بسازم که در کلاس «آینه بغل» و بهتر از آن باشد و هم اینکه تا آخر عمر دغدغه مالی نداشته باشم میخواهم ۵۰درصد کار را خودم سرمایه گزاری کنم.

منوچهر هادی اشاره‌ای به نام بهترین تهیه‌کننده ایران نکرده اما از آنجا که فیلم اخیرش «آینه بغل» با پخش فیلمیران به مدیریت علی سرتیپی توانست امتیازات ویژه‌ای در اکران داشته باشد اینکه او کمدی بعدی را با تهیه‌کنندگی سرتیپی و شراکت وی بسازد پربیراه نیست؟!

هادی درباره تیم تولید کمدی جدیدش بیان داشت: چیزی که در فیلم بعدیم مشخص است اینکه فیلمنامه‌نویس آن حتما بابک کایدان است و حتما همسرم یکتا ناصر یکی از نقشهای اصلی را بازی خواهد کرد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۷:۲۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=48540

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "با همراهی و شراکت با علی سرتیپی؟⇐کارگردان «آینه بغل» باز هم کمدی می‌سازد"

  1. خبرنگار سینمایی گفت:

    قرارداد این فیلم به تهیه کنندگی … بسته شده . مبلغ قرارداد فیلمنامه نویس … ۱۱۰ میلیون تومان است. ساخت فیلم بین دوسریال و احتمالا در اردیبهشت انجام میشود

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code