۱۰۱۱۱۴۰۱

با حضور تهیه‌کننده «شهرزاد»؟؟؟⇐ساخت فیلم پیرامون صندوق ذخیره فرهنگیان!

سینماروزان: ماجرای سوءاستفاده در صندوق ذخیره فرهنگیان که سال گذشته به بازداشت چند تن در این باره منجر شد و پس از مدتی پای محمد امامی تهیه کننده «شهرزاد» را هم به ماجرا باز کرد بناست از سوی مستندساز جوانی به نام حجت‌الله پناه محملی شود برای ساخت یک مستند.

به گزارش سینماروزان عدالت پناه که پیشتر در مستند «داد» به مشکلات صنفی کارگرها پرداخته با اعلام این خبر به «کیهان»  گفت: مسائل صنفی معلم‌ها و همچنین مسئله صندوق ذخیره فرهنگیان موضوع مستند بعدی من است. نگاه ما به این موضوع به هیچ وجه سیاسی نیست بلکه ساختاری است و می‌خواهیم این فیلم منجر به رفع ساختارهای فسادزا بشود. به همین دلیل هم در حال مطالعه ابعاد مختلف مشکلات صنفی معلم‌ها هستیم.

عدالت پناه تصریح کرد: با اینکه شاهد گسترش مشکلات معیشتی معلم‌ها هستیم اما مسئولان مربوطه نسبت به این مشکلات رسیدگی نمی‌کنند. متأسفانه می‌بینیم که وزیر آموزش‌وپرورش به جای تمرکز برای حل مشکلات معلم‌ها در خانه‌اش واردات چند صد میلیونی(؟) صورت می‌گیرد!

این مستندساز درباره فیلم «داد» بیان داشت: علی‌رغم فشارهایی که برای جلوگیری از نمایش این فیلم از سوی برخی از مسئولان اعمال می‌شود اما «داد» متوقف نخواهد شد و ما دادهای دیگری را هم سر خواهیم داد.

وی افزود: من به عنوان کسی که خودم را سرباز امام و رهبری می‌داند وظیفه خودم می‌دانم که مشکلات کشور را در فیلم هایم مطرح کنم. به همین دلیل هم مشکلات کارگری را با زبان هنر بیان می‌کنم تا مسئولان بیشتر متوجه شوند.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۴:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=37891

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code