۲۶۱۰۱۴۰۰

با حذف فیلم تنابنده، امتداد حضور فیلم دبیر بین‌الملل فجر و همچنین محصولات متعلق به ارگانها و سرمایه گذاران خاص⇐هشت فیلم مردمی جشنواره معرفی شد

سینماروزان: با حذف فیلم «قسم» محسن تنابنده از فهرست فیلمهای مردمی جشنواره سی و هفتم، هشت فیلم به عنوان فیلمهای مردمی معرفی شدند.

جالب است که بعد از گذشت پنج روز از جشنواره همچنان فیلمهای ارگانی و فیلمهای متعلق به سرمایه گذاران خاص و همچنین فیلم «قصرشیرین» متعلق به دبیر محفل موسوم به جهانی فجر(!) در میان فیلمهای مردمی جاخوش کرده اند.

«غلامرضا تختی» و «ماجرای نیمروز۲» که با حمایت مستقیم فارابی تولید شده اند از جمله آثار حاضر در فهرست آرای مردمی اند. «۲۳نفر» محصول اوج از دیگر فیلمهای حاضر در این فهرست است. «متری شش و نیم» و «سرخپوست» که با حمایت مالی محمدصادق رنجکشان سرمایه گذار چندفیلمه تولید شده اند نیز نامشان در این فهرست به چشم میخورد.

«جاندار» و «شبی که ماه کامل شد» که پرسشهایی پیرامون حمایت یک سرمایه‌گذار خاص از تولیدشان وجود داشته نیز در فهرست آرای مردمی هستند.

فهرست هشت فیلم آرای مردمی بدین شرح است:  «غلامرضا تختی»، «قصرشیرین»، «متری شش و نیم»، «سرخپوست»، «ماجرای نیمروز۲»، «شبی که ماه کامل شد»، «جاندار» و «بیست و سه نفر»

image_print
تاريخ انتشار: دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۶:۴۹
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=54696

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code