۰۲۰۸۱۴۰۰

با حذف از جشنواره فجر و ناکامی در اسکار حتی به نمایندگی از افغانستان⇐برادران محمودی فیلم تازه‌شان را با محسن تنابنده می‌سازند

سینماروزان: جمشید و نوید محمودی برادرانی با اصالت افغان که نتوانستند فیلم اخیرشان «رفتن» را در جشنواره فجر ببینند و البته فرستادن فیلم از سوی سینمای افغانستان برای اسکار بهترین فیلم غیرانگلیسی زبان هم به مانند فیلم قبلی «چند متر مکعب عشق» دستاوردی برایشان نداشت، در تدارک تولید تازه ترین فیلمشان «شكستن همزمان ٢٠ استخوان» هستند.

به گزارش سینماروزان سناریوی این فیلم که گفته می شود این روزها در فاز پیش تولید است برآمده از یک ماجرای واقعیست که گویا در نگارش آن مادر این دو کارگردان همفکری داشته است.

‏‎«شكستن همزمان ٢٠ استخوان» با دنيا آمدن كودك و دردي كه مادر احساس ميكند ارتباط معنایی نزدیکی دارد و برنامه ریزی برادران محمودی در جهتی است که تصویربرداری این فیلم را تا پایان سال به اتمام برسانند.

شنیده ها حکایت از آن دارند که محسن تنابنده به عنوان بازيگر اصلي این فیلم انتخاب شده است و به زودی کار فیلمبرداری با حضور وی آغاز خواهد شد. البته احتمالا حضور تنابنده در فصل پنجم «پایتخت» برنامه ریزی بر سر حضور همزمان وی در دو پروژه را دشوار خواهد کرد.

تنابنده که سریال «علی البدل» را برای پخش در نوروز آماده دارد آخرین بار با فیلمی به کارگردانی خودش به نام «گینس» اکران در سینما را تجربه کرده بود؛ فیلمی که علیرغم پایین بودن استانداردهای ساختاری-مضمونی به واسطه حضور رضا عطاران در رأس بازیگران فروش بدی را تجربه نکرد.

تنابنده  که فیلم تازه علیرضا داودنژاد با نام «فراری» را در جشنواره امسال دارد،با همراهی سیروس مقدم به دنبال تولید نسخه سینمایی «پایتخت» هم بود که البته با ورود سازمان ارزشی اوج به ماجرا و حمایت مالی از تولید فصل پنجم «پایتخت» تولید آن فعلا به تعویق افتاده است.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ - ۸:۰۴
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=33788

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code