۱۱۰۳۱۴۰۲

با تمرکز بر ۲ پرویز و پیوستگی امیر جدیدی-پگاه آهنگرانی⇐رونمایی از اولین پوستر «قاتل اهلی»+عکس

سینماروزان: در آستانه اکران «قاتل اهلی» نخستین پوستر این فیلم با تمرکز با ۲پرویز، یکی پرستویی و دیگر پورحسینی به گونه‌ای که گویا دومی بافت مغزی اولی را شکل داده(!) از سوی موسسه فیلمیران منتشر شد.

به گزارش سینماروزان امیر جدیدی و پگاه آهنگرانی دیگر بازیگران اصلی فیلمند که تصویرشان به گونه ای پیوسته در پوستر «قاتل اهلی» آمده است.

طراحی اولین پوستر «قاتل اهلی» توسط boad studio ( استودیو بُعد) انجام شده است.

فیلمیران پخش کننده این فیلم ، تبلیغات  را با نزدیک شده به زمان اکران آغاز کرده است و به زودی اله‌مان‌های تبلیغی متفاوتی که برای این فیلم تدارک دیده شده در سطح شهر دیده خواهد شد.

پرویز پرستویی، امیر جدیدی، پگاه آهنگرانی، پرویز پورحسینی، حمید رضا آذرنگ، هستی محمایی و با حضور رضا رشیدپور، لعیا زنگنه ، یغما گلرویی با هنرمندی پولاد کیمیایی بازیگران «قاتل اهلی» هستند.

در خلاصه داستان «قاتل اهلی» آمده است :
حاج اقا  دکتر جلال سروش (پرویز پرستویی) کارآفرین موفق بخش خصوصی تصمیم به افشای خیانتهای شرکت «پیسارو» که مافیای قدرت و ثروت است، می گیرد. سیاوش مطلق (امیر جدیدی) و احمد كيا (حمیدرضا آذرنگ)، فرزند خوانده هاى سروش اند  و  سیاوش نه فقط مورد اعتمادترین فرد نزد سروش بلکه دلبسته  مهتاب (پگاه آهنگرانی) دختر او هم هست اما مهتاب رابطه ای عاطفی با بهمن (پولا کیمیایی) خواننده پاپ دارد. تعطيلى كنسرتها و دامنه اختلافات اقتصادى سروش و شركت پیسارو تاوانی دارد که نه فقط اطرافيانش، بلکه همه  مردم  باید آن را بپردازند  و …

قاتل اهلی
قاتل اهلی
image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۵:۰۰
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=43949

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code