۱۰۱۱۱۴۰۱

باز شدن پای رامبد جوان به درگیری دو نماینده مجلس!!

سینماروزان: درگیری بر سر اعتبارنامه غلامرضا تاج‌گردون نماینده مجلس و افشاگری علیه وی از سوی علیرضا زاکانی دیگر نماینده مجلس با واکنش‌هایی از سوی جریان نزدیک به تاج‌گردون مواجه شده است؛ واکنش‌هایی که به صورت کاملا غیرمستقیم پای رامبد جوان را هم به ماجرا باز کرده است!!

به گزارش سینماروزان و به نقل از “رویداد۲۴” علیرضا زاکانی که لیدری نمایندگان معترض به اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون را برعهده گرفته است در آخرین اظهارنظرش از ماجرای «همسر دوم» منتخب گچساران سخن گفته و مدعی شده که تاجگردون همسر دوم و دخترشان که در خارج زندگی می‌کنند را پنهان کرده و زمانی که ما این موضوع را در کمیسیون مطرح کردیم، نتوانست صحبت کند!!

طرف مقابل زاکانی هم دست گذاشته‌ بر فرزند تنی او مریم زاکانی و همسرش حسین حیدری که پای رامبد جوان را هم به ماجرا گشوده؛ مریم زاکانی وارد فعالیت‌های سیاسی نشده و در «شرکت عمید رایانه شریف» فعالیت دارد؛ شرکتی که به اختصار عرش نام دارد و با “خندوانه” همکاری داشته؟!

شرکت عرش که توسط مریم زاکانی مدیریت می‌شود با چند دانشگاه بزرگ مثل تهران، صنعتی شریف، علامه طباطبائی و … زیر مجموعه‌های مخابرات و همراه اول بانک صادرات، سازمان تامین اجتماعی، مترو، فروشگاه رفاه، صدا و سیما (برنامه خندوانه)، فدراسیون فوتبال و همراه اول قرارداد داشته است!

حسین حیدری همسر مریم زاکانی در «شرکت ایده نگار عرش» با رامبد جوان شریک است. در این شرکت حیدری مدیرعامل و رامبد رئیس هیئت مدیره است. (نگار نام همسر رامبد جوان و عرش نام شرکت همسر حسین حیدری است)

باید منتظر ماند و موضع‌گیری رامبد جوان درباره باز شدن پایش به درگیری بر سر اعتبارنامه تاج‌گردون و همکاری با داماد زاکانی را نظاره کرد…

هسته اصلی ایده نگار عرش

هسته اصلی ایده نگار عرش

image_print
تاريخ انتشار: شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=60907

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code