۳۱۰۲۱۴۰۱

بازی رامین راستاد در قامت هاشمی رفسنجانی، فرهاد جم در نقش شهید باهنر و جواد هاشمی در نقش شهید رجایی!!!+فیلم و عكس

رامین راستاد و فرهاد جم در شمایل مرحوم هاشمی و شهید باهنر در سریال راز ناتمام

سینماروزان: اولین تیزر سریال تلویزیونی «راز ناتمام» در حالی منتشر شد که رامین راستاد را در نقش مرحوم علی اکبر هاشمی رفسنجانی می‌بینیم.

به گزارش سینماروزان به جز رامین راستاد در نقش مرحوم هاشمی، فرهاد جم در سریال مذکور ایفاگر نقش شهیدمحمدجواد باهنر است.

سیدجواد هاشمی که این روزها به‌خاطر ایفای نقش در سکانس استخر یک سریال خانگی در کانون حاشیه است ایفاگر شهید محمدعلی رجایی است!!

شهرام عبدلی ایفاگر کاراکتر مسعود کشمیری است و مسعود رحیم‌پور بازیگر نقش شهیدبهشتی.

تولید سریال «راز ناتمام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی در حال حاضر به روزهای پایانی خود رسیده و گروه این روزها و در لوکیشنی واقع در الهیه مشغول تصویربرداری سکانس‌های مربوط به زمان حال این پروژه تلویزیونی هستند. بخش‌های مربوط دهه پنجاه و شصت داستان به طور کامل تصویربرداری شده و قرار است سکانس‌های پایانی مجموعه نیز در کشور ارمنستان مقابل دوربین رود.

رامین راستاد و فرهاد جم در شمایل مرحوم هاشمی و شهید باهنر در سریال راز ناتمام

رامین راستاد و فرهاد جم در شمایل مرحوم هاشمی و شهید باهنر در سریال راز ناتمام

با نزدیک شدن به روزهای پایانی تصویربرداری، گروه تولید از اولین تیزر این سریال رونمایی کردند. ساخت این تیزر بر عهده حامد بردبار بوده است.

فرهاد جم، نگین معتضدی، سیدجواد هاشمی، رامین راستاد، بهرام ابراهیمی، شهرام عبدلی، مریم کاویانی، مریم خدارحمی، مهدی امینی‌خواه، مسعود رحیم‌پور، مهدی کوشکی، محمدرضا علیرضایی، ابوالفضل همراه، لیلا بوشهری، علیرضا مهران، مرتضی کاظمی، مجید شهریاری، فرهاد طوفان، هدایت‌الله سجادی، کیاوش زارع‌طلب، بهنام شعبانی بازیگرانی هستند که در «راز ناتمام» به ایفای نقش می‌پردازند.

این سریال با محوریت روایت زندگی پرفراز و نشیب شهید محمد جواد باهنر و اتفاقات سال‌های پس از جنگ و نفوذ دشمن در ارکان دولت در زمان حال می‌پردازد.

«راز ناتمام» در معاونت سیمای استان‌ها و با مشارکت مرکز کرمان در حال تولید است. این سریال پس از اتمام کامل مراحل فنی از یکی از شبکه‌های سراسری روی آنتن خواهد رفت.

برای تماشای تیزر سریال اینجا را ببینید.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۸
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=65099

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code