۱۰۱۱۱۴۰۱

بازیگر معروف ایرانی رییس جمهور گرجستان شد+عکس

سینماژورنال: بعد از  فاطمه معتمدآریا و مهناز افشار که اولی با فیلم “نبات” و دومی با فیلم “معلم” حضور در محصولاتی از کشورهای استقلال یافته از شوروی سابق یعنی آذربایجان و تاجیکستان را تجربه کردند حالا حسین محجوب نیز در فیلمی محصول گرجستان بازی کرده است.

به گزارش سینماژورنال نام فیلم گرجی حسین محجوب “خی بولا” است و خودش درباره آن به “میزان” گفت: فیلمنامه این فیلم توسط گئورگی اواشویلی کارگردان گرجستانی برای من ارسال شد و پس از آن با توافق صورت گرفته به بازی در این اثر پرداختم.

وی ادامه داد: این فیلم قرار است در کشورهای متعددی به اکران در آید اما در مورد اکران آن در ایران مطمئن نیستم. در این فیلم من نقش رئیس جمهور گرجستان را بازی می کنم.

محجوب در توصیف نقشش اضافه کرد: من نقش رئیس جمهور گرجستان پس از فروپاشی شوروی سابق را بر عهده دارم. گامساخوردیا (رئیس جمهور وقت گرجستان) در سال ۱۹۹۱ با اکثریت قریب به اتفاق به عنوان اولین رئیس جمهور گرجستان انتخاب شد.

وی تصریح کرد: مشکلات اقتصادی، رابطه تیره و تار با اتحاد جماهیر شوروی و درگیری های قومی به ناآرامی های در حال رشد منجر شد تا اینکه گامساخوردیا در یک کودتای نظامی سرنگون شد و به تبعید رفت.

این بازیگر سینما در مورد بازیگران این فیلم تصریح کرد: به جز من همه بازیگران حاضر در این فیلم گرجی هستند. در این فیلم من به زبان گرجی بازی کرده ام و خوشبختانه هیچ مشکلی از این لحاظ وجود نداشت.

محجوب در
محجوب در “خی بولا”
image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=28490

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code