۰۳۰۱۱۴۰۲

بازیگر “سربداران” و “پهلوانان نمی‌میرند” بیان کرد⇐زندگی بیشتر هنرمندان خراب است!/ هنرمندی را می‌شناسم که همسرش به دلیل بیکاری، درخواست طلاق کرده است!/مشکلات اقتصادی هنرمندان با ان شاءالله و ماشاءالله درست نمی‌شود!

آتش+تقی+پور

سینماروزان/محبوبه یوسف‌‍ نژاد: آتش تقی پور بازیگر باسابقه با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم و هنرمندان در سال کرونایی، آرزو کرد در سال جدید شرایط اقتصادی بهتر شود.

این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون درباره سال ۹۹ که با کرونا آغاز شد و با کرونا خاتمه یافت و تاثیری که این بیماری بر زندگی هنرمندان گذاشت به خبرگزاری ایسنا گفت: سال گذشته برود، برنگردد و دیگر تکرار نشود که زندگی بیشتر بچه‌های تئاتر و هنرمندان را خراب کرد. در مورد سینما هم وضعیت به همین منوال است. این بیماری مشکلات بسیاری را برای خانواده‌های هنرمند ایجاد کرد. حتی من هنرمندی را می‌شناسم که همسرش به دلیل بیکاری، درخواست طلاق کرده است؛ یعنی کرونا تا این حد در زندگی آدم‌ها تاثیر گذاشته است.

بازیگر “سربداران” و “پهلوانان نمی‌میرند” با تاکید بر لزوم حمایت از هنرمندان در دوران کرونا، تصریح کرد: خیلی متاسفم؛ ما باید از این آدم‌های هنرمند خیلی حمایت می‌کردیم تا زندگیشان به این فلاکت نیفتد.

تقی پور ادامه داد: این مشکلات مالی هنرمندان با ان شاءالله و ماشاءالله درست نمی‌شود؛ مردان و زنان درست و نیکوکردار می‌خواهد که آستین‌ها را بالا بزنند و این وضعیت را درست کنند، با گفتار شرایط درست نمی‌شود.

این بازیگر درباره شرایط کرونایی کشور افزود: نمی‌شود فقط گفت در خانه بمانید؛ برخی نیازمندند که از خانه خارج می‌شوند. اگر کسی نیاز نداشته نداشته باشد، چرا باید از خانه خارج شود؟ هر چند که در خانه ماندن هم دشواری ها خودش را دارد.

تقی پور در پاسخ به پرسشی درباره سال ۱۴۰۰، گفت: آرزو می‌کنم ملت من شکمشان نسبی سیر شود و جیبشان نسبی پول داشته باشد و سالم زندگی کنند.

image_print
تاريخ انتشار: سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=63471

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code