۰۲۰۱۱۴۰۲

بازیگر زنی که در جشن تصویرسال به همخوانی پرداخته بود: برای این اجرا تمرین چندانی نداشتم/ اجرای قطعه ای از محمد نوری، انتخاب خودم بود

سینماژورنال: غزل شاکری هنرمند محجوبی است که هرچند به واسطه مادرش فرشته طائرپور وارد حیطه بازیگری شد اما در سالهای اخیر سعی کرده توانایی های خویش را به عنوان یک هنرمند مستقل به نمایش بگذارد.

شاکری که علاوه بر تجربیاتش در بازیگری و طراحی صحنه، در زمینه موسیقی هم فعالیتهایی داشته است در جشن تصویرسال ۹۳ با اجرای یکی از ترانه های محمد نوری هنر خود در همخوانی را به نمایش گذاشت.

غزل شاکری که در این قطعه با همراهی حمید هاشمی به اجرای “آرزوها”ی محمد نوری پرداخته بود در گفتگو با سینماژورنال درباره کیفیت این اجرا می گوید: این اجرا کاملا اتفاقی بود و البته کاملا دلی. برای اجرا تمرین چندانی نداشتم ولی سعی کردم کارم را به صورت درست انجام دهد.

وقتی صمدیان دعوت به همکاری کرد با جان و دل پذیرفتم

وی ادامه می دهد: من از مدتها قبل یعنی زمانی که کودک بودیم به سیف ا.. صمدیان ارادت داشتم و همواره نیز این افتخار را داشتم که به عنوان مهمان در جشن تصویرسال که به همت ایشان آبرومندانه برگزار می شود شرکت کنم.

شاکری می افزاید: صمدیان در همه این سالها کوشیده جشن تصویرسال را به طور مستقل و بی وابستگی های معمول برگزار کند و برای همین شخصا به عنوان یک شاگرد سعی کردم وقتی از من دعوت به همکاری کرد با جان و دل بپذیرم.

اجرای قطعه ای از محمد نوری، انتخاب خودم بود

بازیگر “آینه های روبرو” درباره اجرایش در جشن تصویرسال اظهار می دارد: انتخاب قطعه ای از قطعات ماندگار محمد نوری انتخاب خودم بود چون فکر میکردم قطعه ایست که هم خودم به آن علاقه دارم و هم اینکه بسیاری از ایرانیان با آن خاطره دارند.

وی تاکید می کند: من کارم را واقعا دلی اجرا کردم و امیدم این بود که کارم به دل مخاطبان بنشیند.

غزل شاکری

غزل شاکری در نمایی از “آینه های روبرو”

وقتی تلاش لازم را برای انجام کار انجام میدهی حس خوبی نسبت به خودت و اثر پیدا میکنی

این بازیگر با بیان اینکه همواره و در همه کارهایش تلاش می کند کیفیت مطلوبی ارائه نماید به سینماژورنال می گوید: همواره سعی میکنم آنچه در توان دارم را برای کارهایم خرج کنم. چه زمانی که مشغول بازیگری در سینما هستم چه زمانی که در تئاتر هستم و چه زمانی که برای اجرای ترانه ای از محمد نوری روی سن می روم تلاش می کنم کارم را به شکل صحیح انجام دهم.

غزل شاکری که این روزها مشغول بازی در سریال تازه حسن فتحی با عنوان “شهرزاد” است تاکید کرد: وقتی تلاش لازم برای انجام یک کار را انجام میدهی حس خوبی نسبت به خودت و اثر پیدا می کنی و البته معمولا نتیجه کار هم لذت بخش است.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۳ - ۸:۲۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=1895

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code