۱۴۱۱۱۴۰۱

بازیگران «دختر»میرکریمی در رأس داوران ایرانی جشنواره‌ای به دبیری میرکریمی!!!+حضور روحانی منسوب به قالیباف در هیأت داوران

سینماروزان/مسعود احمدی: اعلام نام هیأت داوران جشنواره جهانی(؟) فجر فارغ از عدم حضور چهره های سرشناس سینمای جهان، مخاطب را مواجه می‌کند با حضور دو بازیگر اصلی فیلم «دختر»میرکریمی در هیأت داوران.

به گزارش سینماروزان مریلا زارعی و فرهاد اصلانی که نقشهای اصلی «دختر» را بازی کردند هر دو در هیأت داوران جشنواره میرکریمی قرار دارند. مریلا زارعی داور ایرانی بخش مسابقه بین الملل است و فرهاد اصلانی داور جلوه‌گاه شرق.

به جز اینها محمود کلاری فیلمبردار قدیمی، حبیب احمدزاده مستندساز و همچنین یک روحانی هم به عنوان داور در جشنواره حضور دارد.

محمود کلاری داور بخش مسابقه بین‌الملل است، احمدزاده داور نتپک(شبکه ارتباطات و ارتقای سینمای آسیا) و حجت الاسلام محمدرضا زائری از روحانیون نزدیک به محمدباقر قالیباف و رییس مرکز فرهنگی سرچشمه از نهادهای منسوب به شهرداری، داور بخش بین‌الادیان است.

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۵
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=49048

بعدش؟

مطالب مرتبط

یک نظر برای مطلب "بازیگران «دختر»میرکریمی در رأس داوران ایرانی جشنواره‌ای به دبیری میرکریمی!!!+حضور روحانی منسوب به قالیباف در هیأت داوران"

  1. محمد گفت:

    سلام.البته فیلمنامه نویس امروز میرکریمی هم که چند مسئولیت در جشنواره دارد

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code