۰۷۱۱۱۴۰۱

بازگشت گوینده زن GEM به تهران+عکس

سینماروزان: بعد از هرمز سیرتی بازیگر پابه سن گذاشته که چند ماه بعد از حضور در ترکیه و همکاری با شبکه ماهواره ای جم به تهران بازگشت به تازگی سپیده توفیق گوینده زن این شبکه هم به تهران بازگشته است.

به گزارش سینماروزان سپیده توفیق در بخش خبر اقتصادی این شبکه مشغول به همکاری بود.

توفیق که از همکاران دفتر استانبول این شبکه بوده آن طور که خودش به سینماروزان گفت به دلیل شرایط بد کاری و برخوردهایی که اخیرا در تبدیل وضعیت شغلی همکاران این شبکه پیش آمده به ایران بازگشته است.

توفیق البته در زمره آن بخش از همکاران این شبکه که در هفته های اخیر تبدیل وضعیت شدند نبوده است و به سینماروزان اظهار داشت: فقط به خاطر برخوردهای غیرحرفه ای دست اندرکاران شبکه از همکاری استعفا دادم. آنها مایل به همکاری بودند اما شخصا فضایی غیرحرفه ای را حاکم بر محیط کار دیدم و ترجیح دادم همکاری ام را قطع کنم.

سپیده توفیق
سپیده توفیق

تبدیل وضعیت در دفتر آنتالیا

مدیر شبکه جم در دو هفته اخیر با نامه ای به مدیر دفتر آنتالیا از وی خواسته بود که وضعیت کاری تمامی همکاران این بخش از قراردادی به پروژه ای تغییر یابد و همین امر سبب ساز برخی نارضایتی ها شده بود.(اینجا را بخوانید) به دنبال این نامه نیز تعدادی از دست اندرکاران این شبکه تبدیل وضعیت شدند.(اینجا و اینجا را بخوانید)

البته که این مدیر کوشید با ساختن تیزرهایی که در آنها برخی از همکارانش درباره امتداد خوشی و خرمی در همکاری با جم سخن می گویند برخوردهای سفت و سختی مدیریتی را توجیه کند اما آنچه مشهود است اینکه امتداد این وضعیت با بازگشت برخی دیگر از همکاران وطنی این شبکه همراه باشد.

image_print
تاريخ انتشار: پنج شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۸:۴۳
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=30539

بعدش؟

مطالب مرتبط

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code