۱۱۰۹۱۴۰۱

بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون با الگوی رشیدپور

سینماژورنال: در حالی که اخیرا نام فرزاد حسنی به عنوان یکی از گزینه های اجرا در “هفت” شنیده می شد اما به تازگی اطلاعات تازه تری درباره این مجری منتشر شده است.

به گزارش سینماژورنال از جمله این اطلاعات در گزارشی ارائه شده که روزنامه “جوان” ارائه کرده است. در این گزارش در کنار مرور حواشی یکی دو سال اخیر این مجری جوان، در این باره سخن گفته شده که حسنی تلاشهایی را آغاز کرده برای اجرای برنامه ای اجتماعی در سیما.

سینماژورنال متن کامل این گزارش را ارائه می دهد:

تلاش برای اجرای برنامه تابستانی

فرزاد حسني، مجري شناخته شده تلويزيون كه از اواسط دهه ۸۰ و بعد از نيمه‌كاره ماندن برنامه «كوله‌پشتي» هيچ‌گاه نتوانست به عنوان يك مجري ثابت به تلويزيون بازگردد، اين روزها تلاش‌هاي تازه‌اي را براي اجراي يك برنامه تابستاني انجام مي‌دهد.
حسني در سال‌هاي دوري از تلويزيون سعي كرد با تجربه در حيطه‌هايي چون بازيگري بخش ديده نشده از توانايي‌هاي هنري خويش را بروز دهد اما تصوير تيپيكالي كه در سريال‌هايي چون «مسير انحرافي» و فيلم‌هايي چون «آمين خواهيم گفت» از خود بروز داد، باعث شد به عنوان بازيگر كسي وي را جدي نگيرد.

درگیرودار حواشی

او دو سال اخير را هم بيشتر به واسطه حواشي مرتبط با زندگي شخصي‌اش يعني ماجراي ازدواج با آزاده نامداري و سپس طلاق زودهنگامش در كانون توجه قرار داشت. به دنبال آن نيز شايعه‌اي مشكوك درباره تصادف و سپس مرگ اين مجري در اتوبان همت منتشر شد؛ شايعه‌اي كه هرچند تكذيب شد اما در همان مدت انتشار تا تكذيب، جو مثبت همذات‌پندارانه‌اي را نسبت به اين مجري فراهم كرد و كم نبودند مخاطباني كه در گروه‌هاي اجتماعي با همدلي فراواني به اين مجري نگريستند.

طرح تولید برنامه ای اجتماعی با محوریت جوانان

فرزاد حسني اين روزها اما مشغول رايزني براي اجراي يك برنامه گفت‌وگومحور در سيماست. او از يك طرف تلاش‌هايي را براي جانشيني محمود گبرلو انجام داده است و از طرف ديگر طرح توليد برنامه‌اي اجتماعي با محوريت جوانان و خانواده را نيز به دو شبكه اصلي سيما ارائه كرده است. البته كه ارتباطات نزديكي كه وي از گذشته با معاونت سيما داشته است، شرايط ارائه اين طرح‌ها را فراهم كرده است اما مسئله اينجاست كه حواشي عجيب و غريبي كه از ابتداي سال گريبان اين مجري را گرفته شرايط را براي حضور مجدد وي در رسانه ملي به شدت دشوار كرده است.

تذکرات مدیران بالادستی

مديران بالادستي رسانه ملي در گفت‌وگوهايي كه با حسني داشته‌اند درباره اين حواشي به او تذكر داده‌اند و حتي به صراحت به او گفته‌اند كه به دليل سوءتفاهماتي كه درباره زندگي شخصي وي در ذهن مخاطبان ايجاد شده نمي‌تواند مجري برنامه‌هايي باشد كه داراي جنبه آموزشي براي قشر جوان هستند. اين شد كه حسني سعي كرده تغييراتي را در طرح‌هاي پيشنهادي‌اش ايجاد و ماهيت آنها را از آموزشي به سرگرم‌كننده تبديل كند.

بازگشت حسنی با الگوی رشیدپور!

با این حال بازگشت دوباره حسني با برنامه‌اي گفت‌وگومحور بعيد به نظر مي‌رسد مگر اينكه حسني مانند همتايش رضا رشيدپور به سراغ يك شبكه فرعي مثل «نسيم» رفته و به جاي برنامه گفت‌وگومحور، جنگي آيتميك را روي آنتن ببرد و در فواصل ميان آيتم‌ها هم درباره اهميت نظافت در شهر و پرهيز از ريختن زباله در معابر عمومي سخن گويد.

 

image_print
تاريخ انتشار: چهارشنبه ۳ تیر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۶
لینک کوتاه: https://www.cinemajournal.ir/?p=5446

بعدش؟

مطالب مرتبط

2 نظر برای مطلب "بازگشت فرزاد حسنی به تلویزیون با الگوی رشیدپور"

  1. مریم گفت:

    کاملا مشخصه ک کل مطلبتون حدس و گمانه و هیچ سندیتی پشت حرفاتون نیست و کاملا هم غرض ورزانه مزلب زدین

بی‌پرده با مخاطبین

ارسال نظر

*

code